Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csak az arcotok egyik...

Ha csak az arcotok egyik felét kenitek be alapozóval, láttok különbséget? Megtennétek, légyszi!

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, tényleg van-e szépítő hatása.
2012. jan. 2. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tenném meg légyszi!:D

Nem kell megcsinálnom hogy megmondjam azon a felén az arcodon kevésbé látszódnak a bőrhibák. Csodát nem tesz, szépíteni se szépít, mert ugyanúgy nézel majd ki ha lemosod csak segít leplezni a hibáidat.

2012. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy pont megül a ráncokban, tág pórusokban...
2012. jan. 2. 22:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked van alapozód? Milyen márkájú?
2012. jan. 2. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Én sem.De csináltam már fotókat,hát ég és föld vagyok sminkkel és smink nélkül....Én speciel undorítónak látom magam smink és normális frizura,ruha nélkül...szóval ez van.Örök életemre kenni fogom magam.

Vannak apró hegek az arcomon,simák meg minden,plusz állandóan sápadt lenne a bőröm alapozó és pirosító/bronzosító nélkül.


Nekem manhattan caramel v beige árnyalatú alapozóm van általában.

25N

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet megül a ráncokban de nekem még nincs. Van alapozóm, La Roche Posay de mindennapi használatra sima színezett hidratálót használok.
2012. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem csinálok képet, de egyértelmű, hogy az alapozó sokkal egységesebbé, simábbá teszi az arcot. Nekem nagyon sok féle van, nem sorolom fel őket.
2012. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy így nem vagytok hajlandóak kipróbálni. Pedig akkor lenne látható a különbség igazán.
2012. jan. 2. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Látom, hogy milyen az "előtte" és az "utána" verzió, úgyhogy nem kell csak a fél arcomat lekenni. Sokat számít az alapozó, szebb, egyenletesebb a bőrszínem, de azért csodát nem tesz. Egyébként pedig nagyon jó fényviszonyok kellenek, hogy látható különbség legyen...télen pedig ilyenből kevés van...
2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csináld meg te előbb légyszi,és tölts fel magadról egy képet légyszi!!!
2012. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!