Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót válasszak?

Milyen alapozót válasszak?

Figyelt kérdés
Alapozót szeretnék venni, avonosra, esetleg rossman, dmben kaphatóra gondoltam, és ne legyen túl drága. Mi ajánlotok? Hogy tudom a legmegfelelőbb árnyalatot kiválasztani?
2012. jan. 3. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A legmegfelelőbb árnyalatot úgy választhatod ki, hogy egy keveset az arcodra teszel, eldolgozod, és ha természetes fényben nem, vagy csak nagyon alig látszik, akkor jó. Avonból azért nem rendelnék, mert kép alapján nem lehetmegállapítani a jó árnyalatot.

Egyébként jó lenne, ha megírnád, milyen bőrtípusod van, és milyen erős fedésre van szükséged...mert az ok, h legyen olcsó, de semmit nem érsz az olcsó alapozóddal, ha nem jó a bőrtípusodnak.

2012. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az essence soft&natural alapozó olcsó és jó. a krémmánia nevű weboldalon megtalálod a legjobb alapozókat. avont drogériákban nem kapsz, és szerintem nem is annyira jók. inkább vegyél mást, és az előző hozzászólónak is igaza van, h azt nem tudod kipróbálni.
2012. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!