Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha a szüleim tudta nélkül...

Gáz ha a szüleim tudta nélkül csináltatok köldök piercinget? 15/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 22:43
 1/10 idontbelieveitsbad válasza:
100%
fiatalka vagy még, gondolom nem örülnének neki, ezért nem akarod eleve elmondani. szerintem azért jobb lenne közös megegyezés alapján.
2012. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már anyának, de ha szeretnék valamit arra általában a válaszuk nem.. anya attól fél, hogy bele halok, de mondtam neki, hogy manapság annyian csináltatnak mégsem hallani nap mint nap, hogy valaki belehalt.. Ezért is akarom eltitkolni.. Meg ha odamegyek hogy megbeszéljük akkor csak a veszekedés van belőle.
2012. jan. 4. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szólok bele, de azt tudnod kell, hogy normális helyen 18 alatt szülői beleegyezés nélkül nem is csinálják meg.
2012. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Normális helyeken 18 alatt csak szülői beleegyezéssel csináltathatsz. Én a legtöbb esetben hallgatok anyámra, mert neki MINDIG igaza van, ha nem hallgatok rá mindig megszívom. xD
2012. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, én is most fogok, és ugyanígy nem szólok nekik. És hülyeség ez a 18as dolog, szinte bárhol megcsinálják. 15l
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
én 14 évesen csináltattam szülői beleegyezéssel, mivel ezt kaptam anyától karácsonyra 1 év könyörgés után.. szóval anya tudta hogy csináltatok, de nem tudott velem eljönni és a pasi csak annyit kérdezett hogy anyu tudja-e hogy itt vagyok.. mondtam hogy igen, és már meg is csinálta:)
2012. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15 évesen csináltattam, nekem sem tudták. Aztán pár hónap múlva elmondtam, de nem haragudtak egyáltalán. Te ismered a szüleidet, te tudod, hogy náluk mi fér bele és mi nem? Mondjuk nekem a kinézet dolgokba sose szóltak bele. Ha meg is csináltatod, akkor szerintem majd te mondd el nekik, ne ők vegyék észre. AKkor talán nem fognak haragudni, annyira..De mondom te ismered őket a legjobban! =)
2012. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából azt kérdezted, hogy gáz e.. Gáznak nem gáz, ha tényleg szeretnéd, és találsz olyan helyet, ahol meg tudod oldani. Ez olyan dolog, amit ha megunsz, ki tudsz venni, igaz megmarad a helye, de mégsem annyira, mint egy tetoválásnak.. Anyunak meg bebizonyíthatod, hogy nem haltál bele. Aztán max kapsz 1-2 pofont, vagy ki is szedeti :D De ha elmondod mennyibe került, ilyen vállságban, nemhiszem, hogy kiszedetné :D
2012. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dehogyis en is ugy csinaltattam es mar fél éve hogy megvan nem vettek észre es nem is fogjak
2014. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En is 13 evesen csinaltattam szülői beleegyezés nélkül tudok egy helyet ha érdekel privbe megirom
2014. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!