Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyén néz ki, ha az arcomon...

Hülyén néz ki, ha az arcomon nincs alapozó és púder, de a szemeim ki vannak festve?

Figyelt kérdés

A szemhéjamra természetesen teszek szemhéjalapozót a szemfesték alá. Szemceruzát (vagy tust), szempillaspirált használok. Az arcomra nem teszek alapozót, púdert vagy korrektort, gyakorlatilag semmit.

A számra teszek szájfényt.


2012. jan. 9. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép az arcbőröd egyáltalán nem néz ki hülyén :)
2012. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hibátlan az arcbőröm, de szerencsére nincs különösebb problémám vele. Az alapozót nem nagyon szeretem :S
2012. jan. 9. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem:)... bárcsak nekem se kéne. Addig örülj míg nem kell ilyen káros anyagokat kenned magadra a szépségért.

Nekem sajnos csúnya a bőröm. Irigylem is azokat akik nem használnak

2012. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alapozóval és púderrel nekem is szebb a bőröm, de én se tartom egészségesnek ezeket :(
2012. jan. 9. 23:38
 5/9 anonim válasza:
71%

Hétkönaponként én se mindig tezsek alapozót és púdert.Van hogy csak alapozót rakok,van hogy azt sem.Viszont a szemeimet általában mindig hangsúlyozom,kivéve ha itthon vagyok,vagy ha átugrok a boltba:)

Szóval,nemnéz ki hülyén.Az nézki hülyén ha tiszta ragya az arcod,és arra rakod az alapozót..mert akkor szoktak egy kiló vakolatot felrakni,hogy eltüntessék a ragyákat...az ilyen csajokat sose értettem....sokszor tanácsolom ismerős csajoknak,hogy inkább arctisztító és arcradír stb meg valami jobb arckrém,na meg természetes gyógymódok,és jobban járnak mint az alapozóval...

2012. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Allerima ***** válasza:
100%

Nem néz ki hülyén. Én is csak akkor használok alapozót, ha olyan helyre megyek. Egyébként heti 2x szoktam kb, a többi napon nem. Amikor nem, akkor is kifestem a szememet.

Szóval csak nyugodtan. A legtöbb pasi amúgy sem szereti ha egy nő "ki van vakolva".

2012. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, biztos vannak sminksznobok, akiknél ez nem menő, meg törvénybe ütköző, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni, aki ennyire kiakad ezen, az elég sekélyes lehet. :D

Nem tökéletes a bőröm, sokmindent teszek érte pedig, de nem fogom levakolni magam. Utálom, idegesít. Ha nagyon csillog az arcom, teszek rá egy vékony réteg púdert, ha muszáj.

Pont tegnap néztem a vonaton egy csajt, egész szép bőre volt, alig pár hibával. Az alapozó maszkszerű, foltos, színben elütött a dekoltázsától, nyakától, és egyértelműen csak rontott a kinézetén. :D

Meg egyik évfolyamtársam is borzasztóan alapoz, szürkés vakolat van a fején, pedig nyilván egy pattanása nincs alapvetően. Így meg mint akinek agyagréteg van a képén. :S És rengeteg csaj van, aki nem tud alapozni, kár hogy erőlteti. :D Azért nem olyan egyszerű művelet az. :D

2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én se hazsnálok alapozót. de nem is akkora gond. inkább a szemem festem meg a számra szályfényt. nincs nagyobb bőrhibám,és igazán, büszke is vagyok a bőrőmre.
2012. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép, nem ragyás,pattanásos a bőröd akkor egyáltalán nem gáz. Én nekem nagyon szép bőröm van, örököltem hálisten hogy sosem volt rajta, sem pattanás semmi. De valóban egy kis alapozóval szebb, vagy rendezettebb, mert nekem annyi a hibája, hogy eléggé piros szokott lenni. Én a DM-ben vagy a Rossmannban most nem jut eszembe szoktam venni Maybelline alapozót és abból szoktam föltenni egy kicsit. Nekem nagyon bevált, nem károsítja a bőröm, és nem érzem úgy mintha egy maszk lenne rajtam,arról nem beszélve, hogy azért márka és még sem drága. Ha gondolod próbáld ki.:)
2012. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!