Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Melyik az a férfi-parf...

Feca101 kérdése:

Lányok! Melyik az a férfi-parfüm ami a leginkább beindít titeket? - amitől igazán begerjedtek?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel melyiket tartjátok kellemesnek, jó illatúnak, hanem amitől üvöltve cibálnátok le egy pasi ruháját :)
2012. jan. 15. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Puma-Jamaica :D
2012. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

A lányok általában nem egy parfüm miatt akarják lecibálni egy pasi ruháját. ;)

De hogy válaszoljak, nekem nagyon bejön az avonos Patrick Dempsey 2 parfüm. Nagyon pasis, és szagolnám egész nap.


24/n

2012. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Mexx
2012. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a diesel-only the brave ilyen.

21/l

2012. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez attól is függ, hogy kin van a parfüm. Bőrfüggő. Az én páromnak nagyon jól áll a Givenchy Blue Label-je, Armanitól az Aqua di Gio, a Code. De ő mondjuk 40 éves, nagyon erőteljes,karakteres személyiség. A Givenchyt éreztem más pasin is, és nem tetszett. Gucci Pour Homme is jó rajta.
2012. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy parfümtől senki nem fog megerőszakolni téged, bármennyire is szeretnéd. A nők nem parfümre gerjednek be.

Best of Chevignonnak jó illata van, bár egyik osztálytársam szerint nem... szóval ez nőtől függ mi tetszik neki. Nehogy magadra gerjessz valami 100 tonnás szépséget.:P

2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Paco Rabanne
2012. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
A természetes illata, nem szeretem a parfümöt, mert inkább ne legyen, mint hogy ne tetsszen és utóbbi sokszor előfordul. Amúgy meg Armani Acqua di Gio az, ami eddig mindenkin bejött.
2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is nagy Armani Aqcua Di Gio rajongó vagyok, de kell hozzá egy karakter. Fiatal, jól öltözött, helyes arcú, világosabb hajú-szemű, nem túl macsós pasikon tudom elképzelni. Ami szerintem kimondottan idősebb, macsósabb érett férfiakhoz passzol és szintén nagyon izgató illat, a Dior Fahrenheit. De mint mondtam, ezeket tudni kell viselni. Ha valakihez nem illik, nem indulok be.


26 N

2012. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Fehér Disel, és ezenkívül már éreztem sokszor nagyon jó parfümöt pasikon, csak nem tudom a nevüket.

Egyébként valóban nem fogok csak a parfüm miatt rávetődni egy pasira sem, de ha bejön az illető, egy jó parfüm adhat egy erős löketet a dolognak, valamennyire valóban beindíthat.

2012. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!