Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nagyon ciki, hogyha 12...

Az nagyon ciki, hogyha 12 évesen a 13 lányból csak én nem sminkelem magam az osztályból?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon ciki? a többiek csúfolnak érte, de nem akarom ilyen korán elkezdeni...
2012. jan. 19. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Légy büszke magadra, és a gondolkodásmódodra! Amikor számodra is eljön az ideje,(ha eljön, nem törvényszerű) amikor ily módon is felfedezed a nőiességed, és nagyon szép időszak vár rád, akkor ők már semmi újat nem tudnak mutatni sem másoknak, sem maguknak! Ne foglalkozz másokkal, ezek az évek még nem erről szólnak, olvass, érdeklődj, alkoss, tanulj!
2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy... mostanában alig van lány, aki így gondolkodik, mint te... pont az ellenkezője, inkább jó hogy így van... :D
2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a fiúk legtöbbje is szereti a természetességet! (Első vagyok)
2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy Te gondolkodsz normálisan. 12 éves kislányoknak még nem kell sminkelni.
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Nem kell már ilyen korán tönkretenni a sminkkel a bőrödet! Én is csak 18(!) évesen kezdtem el sminkelni, ami most is csak annyiból áll, hogy szempillaspirál+púder. Engem is próbáltak piszkálni, meg pár barátnőmet, akik közül páran inkább "behódoltak", később azonban belátták, hogy nekem volt igazam. És tudod mit? A fiúk is mellém álltak a "smink-vitában". Úgyhogy ne aggódj! :) A piszkálódokat meg tojd le! 19/L
2012. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Irigyek rád, ők sminkel se nézhetnek úgy ki mint te, maradj ilyen.
2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csúfolnak miatta..uhh. Majd 10 év múlva te csúfolódhatsz rajtuk, mert neked feszes, ránctalan arcbőröd lesz, nekik pedig már kissé megviselt, szigorú karbantartásra szoruló...

Szóval szerintem inkább légy büszke magadra! Ennyi idősen egyébként sem kéne komolyan sminkelni. Ha alkalmakra felteszel szempillaspirált, alapozót, szájfényt, az teljesen elég. De ne rontsd el idő előtt a szép és fiatal bőröd!

21/L

2012. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
12 éves kislányoknak nem való smink. Akármit gondolnak magukról, ők még gyerekek. Sminkkel inkább nevetségesen festenek, mintsem menőnek. Én 15 évesen kezdtem el, de visszagondolva nevetségesen néztem ki. Ők is így lesznek ezzel, ráérsz még sminkelni. Max. 8.-as tablóképre csináltathatsz egy enyhe sminket, de bízd szakemberre, véletlenül se az osztálytársaid mázoljanak majd ki... :)
2012. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy ők 12 évesen sminkelnek, ráadásul minden vackot magukra kennek és ezt a szüleik és az iskola is megengedi. Ugyanez a helyzet a műkörmökkel is. Egy gyereknek feleslegesek az ilyenek.


Nézd meg az egyik kortársadat, nem elég, hogy buta, még reklámozza is:

http://www.youtube.com/watch?v=AOcCpzLvGuM


Na ő aztán übergáz, nézd meg miket írtak neki.

2012. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szegény kiscsaj a videón. :( Most szokott otthon sminkelgetni, nem éri fel ésszel még, hogy rá nem kell smink, és mindenki úgy leoltotta. Mondta is, hogy estélyinek gondolja. Én nem emlékszem olyan osztálybulira, ahol nem festettük ki egymást. Úgy néztünk ki mint a majmok, nem tudtunk a rúzzsal bánni. Ő legalább ért hozzá annyira, hogy ne járassa le magát azzal, hogy orráig keni a rúzst.


Amúgy meg egyáltalán nem gáz ha nem sminkeled magadat, semmilyen életkorban sem. Saját döntésed, hogy hogy érzed jól magadat, és csak az számít.


15L

2012. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!