Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni matt hatású...

Hol lehet kapni matt hatású bőrszínű körömlakkot?

Figyelt kérdés
vagy esetleg rendelni...
2012. jan. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. AVON, Perfectly Flesh, de ha bemész egy DMbe vagy Rossmannba vagy Müllerbe biztos találsz majd ha végignézed a kínálatot.
2012. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 probléma van, ezekbe nincs..már vagy 600x végignéztem kérdeztem...úgy h nem tudom hol találhatnék..
2012. jan. 21. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Van az essencnek olyan lakkja, ami mattít. Csak ugye akkor meg kell venned a mattító lakkot is, meg a bőrszínűt is. Így néz ki:

[link]

Ez végül is úgy működik, hogy bármilyen színű lakkra rákened, akkor matt hatást ad neki. Amúgy nem láttam én még ezekben az üzletekben, úgyhogy nem tudom, hol kellene megnézni. Próbálj rendelni az essence oldaláról. Lehet hogy van webshopja.

2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ah, köszönöm szépen, keresgéltem és ráleltem h hol is lehet kapni győrben...áá dejó, köszönöm ^^
2012. jan. 21. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát matt körömlakkokba én még bőrszínűt nem láttam, de ha veszel egy sima bőrszínű lakkot (amit a francia manikűrhöz szoktak - vagy amilyen tetszik) veszel egy matt fedőlakkot és akkor matt lesz tőle, és ha más színt szeretnél mattba akkor egy másikat kensz fel és arra a matt fedőlakk...

és korábban olvastam itt feljebb az essence fedőlakkot az sztem jó.

2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!