Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna a szemem, a szemöldököm...

Barna a szemem, a szemöldököm és a hajam is, milyen hajszin álna jol? Már unom ezt a szürke egér stilust ha értitek mire gondolok? De milyenre festessem át hogy jol álljon?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ha a szemem világosabb a hajszinemnél vagy ha a hajam világosabb a szememtöl?29 éves vgyok,szeretnék változtatni
2009. máj. 28. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kis melír, vagy vágás? Ó, bárcsak nekem is barna szemeim lennének! Azok nagyon szépek, az őzikeszemek! :)

egyébként én is barna vagyok, én is világosítani akartam pár hónappal ezelőtt. Olyan világosbarnát akartam, mert a szőke szerintem enm állna jól és nagyon roncsolná is a hajam. Aztán sajnos mint kiderült a hajamban sok a vörös pigment és bevörösödtem! Azóta már másodszor fogom átfestetni, hogy visszakapjam a szép barna hajam de minden színt ledob magáról a hajam egy-két hét alatt... Most várhatom, mire lenő... Soha többet világosbarna... :(

2009. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha világosítani akarsz, akkor mindenképp hidrogéneztetni kell, mert sötétből világosat csak úgy érhetsz el. Barna szemhez jól állhat a világos barna, mogyoró barna, vagy a mézszőke. De a szemed színe nem igazán befolyásolja az összképet (nézd csak a Barátok Közt-ös Balogh Edinát, neki sötét barna szeme van, viszont platinaszőke haja, és lám milyen jól áll neki. :)) Ez az egész hajszínváltás inkább csak attól függ, hogy a bőröd színe milyen, milyen az arcformád, milyen a stílusod.

Esetleg kérd ki a fodrászod véleményét! Vagy ha teszel esetleg magadról ide képet, akkor talán biztosabbat tudnak mondani a válaszolók!

2009. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!