Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a házirendben (iskola)...

Ha a házirendben (iskola) benne van, hogy nem lehet testékszerem, akkor mit kapnék ha fültágítót csináltatnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék tágítót, csak nem tudom mi lenne ennek a következménye egy katolikus iskolában.. kivetetik ? ott marad a helye.. meg iskola után úgyis vissza teszem.. egy lyukkal a fülemen amiben semmi nincs még szebb lennék, mint tágítóval >.<

Vélemény nem érdekel, hogy undorító, meg hasonlók, az érdekelne, hogy kapok egy igazgatóit, és le van rendezve, vagy kicsapnak, vagy kikell vennem, vagy mi ?


2012. jan. 22. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tanároktól/igazgatótól kellene megkérdezned. Biztosat nem tudunk mondani, valahol kevésbé veszik komolyan a házirendet, máshol radikálisan betartatják. Engem speciel piercingért akartak kirúgni anno az iskolából. De csak rémisztgettek vele módszeresen, nem rúgtak ki. Egy vallásos iskolában lehet, hogy kicsapnak.


Jó volna tudni, hogy hány éves vagy, általános vagy középiskola?


Semmi esetre sem vállalnám be még egyszer, mert ha ki nem is rúgnak, de végérvényesen rám szállna az egész tanári kar plusz minusz 500 hallgató.

2012. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk református iskolából kirúgtak valakit, mert ajakpiercinget csináltatott. Egy másikat meg hajfestésért. Mondjuk ez egy puritán iskola(egyszerűséget követő).Ha folyamatosan el tudod takarni a hajaddal akkor nem valószínű hogy kiszedetik.
2012. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A hajam is be van festve, nem szólt még senki érte, és elég hosszú is, takarja a fülemet, a piercingem sem látszik tőle :) 15/f
2012. jan. 25. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mutogatod, akkor sztem nem lenne gond vele. Hacsak nincs vele tele a facebookod a fültágeszt mutogató képekkel, és nem mutogatod mindenkinek az iskolában.nekem is van köldökpc-m, minden lány látta már az öltözőbe, és pár fiú is, és mégse köp be :D Mondjuk ehhez jófej osztálytársak kellenek :) Egyébként mekkora tágítót tervezel, ha megkérdezhetem? :)
2012. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Evangélikus gimibe járok. Piercing, fültágító, smink, extrém megjelenés, tiltott. Tudni kell viselkedni, sulitól csak 100 méterre lehet rágyújtani, ha tanári engedély nélkül hagyod el a sulit, és ha 1 igazolatlanod is van igazgatói.


Ebből semmit nem tartanak be, csak formai dolog az egész. Csomó osztálytársam szünetekben kijárkál rágyújtani a suli mellé, elkérezkednek. Bűn rossz osztálytársamat harmadik éve folyamatosan szeretnék kirúgni, de nem teszik, 'hadd kapjon még egy esélyt'. 2 centis fültágítója van, mellkasán tetkó, és az alkarján is. Másik osztálytársamnak (lány) is az alkarján vannak pici tetkók, neki is fültágítója van, havonta váltogatja a hajszínét, van, hogy a frufruja is más színű, halom fülbevalója van, és ő sem egy szent. Egy évfolyamtársamnak is az alkarján egy r.hadt nagy tetkó van, másik két srácnak a lábszárán van.


Gyakran ugrálnak ki a földszinti ablakból, és vissza is másznak, ha nem engednek ki embereket cigizni. Vagy akár csak simán kihajolnak az ablakon.


Kérdésre a válasz most következik, bocsi a fenti regényért, csak annyi volt a lényeg, hogy evangélikus gimi mennyire vallásos, 'kemény' suli.

Nem ismerem a sulidat, nem tudom mennyire veszik komolyan a házirendet, azt sem tudom, mennyire szigorúak a tanáraid. Nekem is van tágítóm (5mm, nagyon cuki, fekete, és kék kövek vannak rajta, előtte kék szilikon volt). Nem szólt senki. Bár leginkább leengedve hordom a hajam. 6db fülbevalóm van (5+1 tágító), amikor nem volt tágítóm, senki nem szólt érte.


(pár napon belül)18l

2012. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18as tágítót szeretnék :) igazából azóta rájöttem, hogy nem igazán érdekli a tanárokat ez, igazgatói jár az iskola elhagyásáért, mégis kiengednek, meg a portás kinyitja nekünk az ajtót, és senki nem szól semmit :)
2012. jan. 30. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Fültágító? Oké csináltass aztán mehetsz plasztikai sebészhez pont mire végzel a fősulival, mert hogy nem kapsz normális munkát vele az tuti.
2012. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy fültágítós, diplomás, ismerősöm van akinek igenis jó munkája van.

Szerencsére legtöbb helyen nem az számít hogy nézel ki, hanem az, hogy mit tudsz.


Ha beleteszel egy tömör fültágítót a füledbe, nem igen fognak szörnyülködni sem. Ha dugattyúgyűrűt megtűrik a nők fülébe, akkor ezt miért ne.

Mellesleg, ugyan úgy néz ki egy tömör 18 as fültágító, mint azok a "brossok" amiket sok nő hord a fülébe.

2012. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Énis ilyen hites suliba jártam:ss-.-

nekünk egyáltalán semmi ilyet nem engednek.

Barátnőm csináltatott pc-t és fültágitót is,és élből kirugták-.-

Ha szeretnél csináld,max kirugnak,nem vesztesz vele semmit;)

2012. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem érem, olyan akinek undorító, nem tetszik, nem érdekli, minek ír olyan témába?

Minek néz egyáltalán rá...


Akkor Te most 8-os vagy?

Gondolom nem akarod vallásos suliban, folytatni, ha meg igen, akkor szerintem felejtsd el.

Annyit nem ér, ha csak divatból akarod, hogy minden tanár rád szálljon.

Ha nem divat miatt csinálod, akkor meg úgysem érdekel semmi.

Azért várj vele szerintem márciusig.

Ha nem üreges dolgokkal tágítod, tanév végéig meg sem látszik. Szerintem 10mm tömör tágítóval, még nem feltűnő, főleg ha hosszú hajad van.

Ha meg május környékén észreveszik, beköpnek, már úgysem rúgnak ki.

2012. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!