Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek vérzett a fületek az...

Nektek vérzett a fületek az első tágításnál?

Figyelt kérdés

Eddig sima fülbevalóm volt.A 2-3 mm csigának az elejét beerőszakoltam nem vérzett csak este mikor kiesett reggel egy kicsit véres volt a fülem.Utána másnap délután(tegnap) egész nap bent volt szépen tologattam befele.Mikor kiveszem akkor mindig vérzik egy kicsit meg fel is van a fülcimpám egy kicsit dagadva.Elkeztem kenegetni a csigát és a fülcimpámat is clorociddal (gyulladás csökkentő krém) ,hogy ne hogy begyulladjon.

Egy kicsit hosszú letta válaszokat pedig előre is köszi(Az értelmeseket nem olyan hogy fúj stb stb...)


2012. jan. 28. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
igen vérzett, de nem vészes :P
2012. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem meg is van dagadva elég szépen :D
2012. jan. 28. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
akkor lehet, hogy túl gyorsan csinálod, kenegesd testápolóval, vagy valami gyulladás csökkentő krémmel :P
2012. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másfél-két nap alatt tágítottam a sima fülbevaló lyukról.3 mm-re :D Nem tudom ,hogy az mennyire számít gyorsnak :D Aúgy tetránnal és clorociddal kenem
2012. jan. 28. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsnak számít! Ha azt akarod hogy ne szakadjon a füled kevesebbet tágíts és hagyd gyógyulni!
2012. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

igen ez elég gyors, én a három mm-t 3hét alatt értem el.

10mm előtt várj legalább 2 hetet az 1mm tágítással.

mondjuk ha csigával csinálod akkor gyorsabb: én csigával az 5mm-ből csináltam 1hét alatt 8mm-est, de az elején várj a tágítással :P

2012. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csigával csináltam :D De egyébként már javul mert nem folyik belőle a váladék nem vérzék és már nem is piros a fülcimpám meg mint hogy ha egy kicsit kisebb lenne :)
2012. jan. 28. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
olvastam, hogy azzal csinálod és dicséret érte, mert az egyik legjobb módszer :P
2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D De már kivettem beraktam a fülbevalót.Már elég szép.És most vettem egy 2mm-es csigát azt beteszem várok 1-2 hetet utána pedig jön ismét a 3 mm
2012. febr. 2. 18:17
 10/10 Adee16 válasza:

Szerintem a csiga nem jó tágításra :P szerintem a fém jó a tágításra mert bekened alkohollal és átnyomod simán és az fertőtlenít lehet hogy feldagad picit de az minden mm-nél lehetséges ember függő :D

nekem a leggyorsabb akkor volt mikor 7-ről 1 hét után beraktam a 9-et 2napra rá a 10-et és nem dagadt se feszült szépen tágult :D és most 16mm ,de azért lássuk be kicsibe a csiga nagyon állat nekem már kicsit furcsa lenne 16mm-es csiga? XDDD

2012. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!