Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeplőt, vagy anyajegyet...

Szeplőt, vagy anyajegyet (lehetőleg mind kettőt) el lehet tüntetni valahogy? Vagy esetleg az tényleg igaz, hogy hogyha gyerekként van szeplő az arcon, akkor felnőttként eltűnik?

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

el tűntetni nem lehet csak halványítani :) itt egy oldal : [link] házi praktikákkal :)

de van a lézeres kezelés is :)

2012. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uristen! *-*Nagyon köszönöm! C:
2012. jan. 30. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2012. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt olvastam múltkor hogyha minden nap egy szelet krumplival átdörzsölöd 4 héten keresztül akkor elhalványul vagy eltűnik. nem tudom biztosra hogy el is tünteti e. Keress rá a neten a krumplis verzióra.

Az hogy elmúlik e nem tudom. Én 14 éves vagyok és amióta suliba járok biztos volt szeplőm, már oviba is. Előtte amikor baba voltam elvileg nem volt. Az egyik rokonunk azt mondata hogy ő gyerekkorába szeplős volt , de már nem az. :)

2012. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!