Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla szebb, mint ha...

Műszempilla szebb, mint ha kifestem szempillaspirállal a szempilláimat?

Figyelt kérdés
Még sose próbáltam a műszempillát, mert félek kipróbálni, hogy pl. leesik meg ilyesmi. Szempilláimat meg úgy festem hogy eléggé műszempilla hatást kelt, mert elég erősen festem ki. De nem tudom, hogy a műszempilla az jobb lenne, az szebb?
2012. jan. 31. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A természetesnél sose lesz szebb a mű!

Légy büszke a gyönyörű szempilláidra, ha ilyen szépek, hogy tudsz műszempilla nélkül is 'műszempilla-hatást' elérni!:)

Egyébként nem tudom, hogy milyen hosszú távra terveznéd a ragasztós műszempillát; ezek az egyszer használatos termékek nagyjából rendben vannak, mivel alkalomszerűen rakja fel az ember teljesítik a hozzájuk fűzött reményeket, ha jól, stabilan vannak felrakva.


Ha hosszabb távra tervezel, akkor gondolom ez a 'leesik' dolog szóba sem jöhet!:)

2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3D szempillám van, és szebb, mint a sajátom. Sokkal dúsabb, hosszabb, de látszik, hogy nincs kifestve, olyan, mintha eredeti lenne, szóval úgymond természetesebb hatást kelt. Reggel felkelek, felöltözök, és megyek. Nem kell sminkelni mert olyan tőle az arcom, mintha már sminkelve lennék. Az egyszerhasználatos pillákat is használtam régen amíg nem volt 3D-m, de abból nagyon kevés olyat találtam ami kicsit természetesebb, mert sajnos szeretik a gyártók eltúlozni és az ilyen transzvesztitásak már nem jönnek be.
2012. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy eleg erosen fested? Mert ha ilyen 3 reteges az mar eleg csunya...nekem mar a ket reteg se jon be. De nekem egy reeghel is szep.

A 3D meg haat...lattam mar annyira termeszetelleneset abbol is h hiaba huh de hosszu meg nem spiralozott .de latszott, h nem igazi...nem tetszett. De lehet persze szepen js megcsinalni.

Muszempillabol vannak jok, de igaza van az elottem levonek, hovy sok a tulzasba esett darab. Am azt meg csak egyszer probaltam..akkor aminkes rakta fel nekem...tetszett, rendeltem en is muszempillat ebayrol..gyakorolni jo lesz..majd meglatom megszeretem-e.:azt modnjak h lenyeg h a ragaszto jo minisegu legyen. A Duo-t dicserik eleg sokan, nem tuson h van-e annal olcsobb, ami jo.:)

2012. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy erősen festem, hogy több réteget teszek fel, mert úgy szebb, meg úgy nagyobbak a szemeim is ezáltal. Szóval szerintem kb. ugyanolyan, mintha műszempillám lenne.

Egyébként eddig csak dícsérte mindenki, és persze volt aki azt hitte, hogy nem eredeti, hanem műszempilla. :) De a lényeg, hogy sokan mondták, hogy nagyon szép, na meg nekem amúgyis macska szemeim vannak, szóval így könnyű. :)

2012. jún. 8. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!