Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen megjegyzéseket várhatok...

Milyen megjegyzéseket várhatok az emberektől ha tragusom lesz?!

Figyelt kérdés

[link]

(piros kör amit szeretnék, a többi már megvan)


barátnőim azt mondják van már elég lyuk a fülemben, de nekem nagyon tetszik a tragus!. (piros kör)

anyum se engedi, de nem nagyon érdekel, nekem fog fájni!



2012. febr. 3. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tőlem semmilyen megjegyzést nem várhatsz. Legfeljebb gondolni fogok valamit. De azt inkább nem írom ide :)
2012. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
megjegyzések?! le kell kakkantani!!:)
2012. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

pl azt h idióta vagyok?


16/l

2012. febr. 3. 22:08
 4/15 A kérdező kommentje:
2. eddig is azt csináltam :)
2012. febr. 3. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért lennél idióta ?

Ez egy nagyon szép, visszafogott testékszer, szerintem csak dícséreteket kapnál.

2012. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyre több mindenkinek van, és szerintem ha nem egy nagy hatalmas bizsut teszel bele, meg ilyen fekete rockstílusú izéket akkor szép! Nekem is tetszik. :)


16=L

2012. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem bajaz ha ilyened van. Persze néhány ember még ígyis lefog szólni:SS Nefoglalkozz velük. eazért ilyen sok nekem sem a kedvecem, én maj akarok olyat mint neked a legfelső a képen:)
2012. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmi, ma már teljesen megszokott az is, ha az embernek dugig van vele az arca. Persze lesznek olyanok, akik beszólnak, de egyik füleden be, másikon ki! Amúgy nem nagyon fáj a tragus, nyugi!
2012. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm!.

hát.... én még nem láttam ilyet senkinek a fülében, de ki tudja lehet csak figyelmetlen vagyok

hatalmas bizsut biztos nem teszek bele, mert az gusztustalan.... a fekete rock stílusú az jobban néz ki, de az is csak egy bizonyos fokig tetszik

7. az nem fájt annyira, kb fél éve van a fülembe, lövettem, és már aznap tudtam azon a felemen aludni kicsit fájt mikor fograttam de semmi extra :)


köszi, most kicsit megnyugodtam ,hamarosan megcsináltatom,

(de sajnos lesz belőle egy nagy balhé, de megéri)

2012. febr. 4. 12:53
 10/15 TwistedQuinn válasza:

Szerintem, ha hosszú a hajad, és eltakarja, vagy csak egy visszafogott ékszert fogsz beletenni, akkor nagy ívből tesznek majd rá az emberek. Szóval ne parázz emiatt :) Majd ha 20as tágító lesz az arcodban, akkor ráérsz ezzel a kérdéssel foglalkozni :)


Nekem derékig érő ciklámen hajam van, és max nagyon megnéznek, vagy egy két magát nagyon fasza gyereknek gondoló egyén szól hozzá ötletesnek szánt elböffenésekkel :)

2012. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!