Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudok magamnak otthon 3D-s...

Tudok magamnak otthon 3D-s műszempillát felrakni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a műszempillákat. Először sorosat raktam fel magamnak sokszor, mostanában tincseset használok. Pár próbálkozás után nagyon belejöttem. Ha veszek ragasztót, meg pillákat, akkor azt is meg lehet tanulni így itthon? Tudom nem lesz ugyanolyan tökéletes mint a kozmetikusnál, de sajnálom rá az 5000 Ft-ot, és különben is szeretek itthon ilyenekkel foglalkozni :)
2012. febr. 5. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nem jó ötlet, mert könnyen el lehet cseszni, pl ha túl sokat teszel rá, akkor olyan, mintha pókpilláid lennének és az nagyon ízléstelen. ha keveset, akkor pedig mintha beleborotváltál volna. de te tudod.
2012. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2012. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!