Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzát vegyek,...

Milyen szemceruzát vegyek, hogyha mindig elfolyik, amikor a vízvonalamat húzom ki? Tus használatával is bajban vagyok.

Figyelt kérdés

Volt eddig, catrice, essence, meg gagyi lady ann ( fodrászkellékesből) és eddig a legutóbbi volt elviselhetőbb. Nem szokott könnyezni a szemem, de lehet, hogy túl nedves? Olyan kellene, ami nem kenődik, vagy folyik le a szemem alá. Milyen ajánlotok? Nem szeretnék olyan sok pénzért venni, de legyen használható.

[link]

Az előző képet, csak azért linkeltem be, mert ott is ki szoktam húzni a szemem ceruzával, és ott is ugyan úgy elkenődik. Milyen márkát vegyek, ami nem túl drága, de nem kenődik el?


Van minden féle szemhéjtusom is, és nem tudom, hogy abból melyik a legjobb. Van ecsetes is, azzal elég béna vagyok, meg van filces is, de az enyém olyan hegyes, hogy a végével alig lehet normális vonalat húzni. Nem is tudom, de szerintem a legvége az nem is fog rendesen, mert olyan vékony. Az oldalával is próbáltam már, de azzal vékképp lehetetlen. Gondolkodom azon, hogy veszek tégelyes tust, de nem tudom megéri-e. Abból viszont nem szeretnék drágát, szerintem az essence abból elég jó lehet, jó dolgokat olvastam róla. De 900 ft plusz az ecset. Megéri? Vagy vegyek olyan tust, amelyiknek a vége kemény? Melyikkel egyszerűbb? Melyik éri meg jobban? Milyen márka?



2012. febr. 19. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én avon color trendes szemcerkát használok,penge nagyon (Y)
2012. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszíí :)
2012. febr. 19. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
avon supershock nagyon jó, nem kenődik annyira mint a többi. Rajtam is minden lefolyik de kis igazításokkal ez bírja.
2012. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én erre azt tudom mondani, hogy egy nő figyelje magát óránként a tükörbe. Ha elkenődött letörlöd újra kihúzod. Ha izzadsz, könnyezel stb Nem tudod meg akadályozni egy M.A.C.-kel sem, hogy ne kenődjön el..szerintem.
2012. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!