Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek? Mi állna jól?

Hogyan sminkeljek? Mi állna jól?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sminkelni, de igazából nem is tudom, hogy jól áll-e az amit csinálok. Nagy vonalakban leírom milyen vagyok, stílusra, kinézetre és érdekelne, hogy mit kellene tennem, hogy jobban nézzek ki.

Hajam mellig ér, sötétebb barna. Általában egyenes, de hordom hullámosan is. Fokozatosra van vágva, oldalválasztékom van.

Szemem barna, kicsinek látszik. Az arcomon szerencsére nem nagyon vannak bőrhibák, viszont a szemem elég karikás. Világos bőröm van, de nyáron könnyen lebarnul.

Az arcom elméletileg ovális. Úgy lényegében ennyi volna, milyen tanácsokat adnátok? Ehhez az arcformához milyen szemöldök illene?

Köszönöm mindenkinek, aki szánt időt a válaszra!


2012. febr. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A szemöldökbe legjobban egy kozmetikus tudna tanácsot adni. Elmondom elvileg mi illik hozzád :D

Mivel barna a hajad és barna a szemed a meleg színek állnak jól. Piros, narancs, barna, arany. Ha használsz szemhéjfestéket akkor abból ezek közül a színek közül válassz. Ha picik a szemeid végy fehér szemceruzát és húzd ki alul.

Nekem is ovális arcom van barna hajam csak nekem kék szemem :) Én feketével húzom ki alul szélen, alul belül pedig fehérrel. Egy vékony fekete csíkkal kihúzom felül a többit ezüsttel elkenem ilyen füstösre. Aztán ilnen ezüst csillogós ecsettel kenek a szempilla tövébe. És szempillaspirállal kiemelem. Sok lánynak megcsináltam már eddig mindenkin jól mutatott. :D

2012. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hm :) Akkor nem sminkelek rosszul :) Meg vagyok nyugodva. Egyébként én is fehérrel húzom ki a szememet alul, felül vékony tusvonal, alul pedig a szemem külső sarkában szoktam még egy vékony vagy satíros vonalat húzni, ez a sminktől függ. Igazából a színekkel nagyon sokat segítettél, mivel soha nem tudtam, hogy mi áll a legjobban. Mivel a barna a kedvenc színem, általában azzal festem a szemem, szemceruzából is barnát használok.

A szemöldökkel meg az a gond, hogy már többször is el lett rontva és sok helyen vissza se nő, illetve nincs erőm kivárni, mivel már egy két szál is zavar :/ Jelenleg minden nap festenem kell, ha azt akarom, hogy nézzen ki valahogy... :S

Nagyon köszönöm a válaszodat :)

2012. febr. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!