Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen piercingekről?

Figyelt kérdés

[link]


szülők (igazából egy lazább édesapa)hogy reagálna, ha megkérném hogy ilyent tehessek? 15 éves lány vagyok.


2012. márc. 1. 19:04
 1/7 cze ***** válasza:
-durva
2012. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kicsit bővebb választ?:D
2012. márc. 1. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Industrial piercing. Szeretem nagyon. Laza édesapaként nem engedném egy 15 éves lánynak, egyrészt mert tudom, hogy nem egy kellemes érzés, másrészt ne rakasson ekkora ékszert. Én is ki bírtam várni, hogy elérkezzen az idő a berakásához. Türelem, lányzó:)


25N

2012. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Klassz,csak nagyon könnyen beleakadhat bármi szerintem.

És 15 évesen még ne szerintem..várj még egy évet,ha még akkor is tetszik,akkor hajrá ;)

2012. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cze ***** válasza:
egy ismerősöm tett ilyen piercinget,egy hónap után megunta , csúnya maradt a helye.Most nem tudja összekötni a haját mert nagyon látszik
2012. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző, az ilyen magára vessen!


Ha ezt apád meglátja rögtön nemet fog mondani. Azért valljuk be elsőre elég durva hatást kelt.

2012. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de ki kellett vennem mert bajok mvoltak vele. Ez az egyik legproblémásabb, legnehezebben gyógyuló típus, kb. fél és egy év közötti idő. És még akkor is nőhet rá keloid, ha jól ápolod, mert ez hajlam kérdése, de ez a típus külön rásegít.
2012. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!