Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a szemhéjtus ami...

Melyik az a szemhéjtus ami nem szürkül be ha felkenem, hanem nagyon sötét fekete marad?

Figyelt kérdés

Eddig csak olcsóbb termékeket vásároltam, de mind beszürkül ha felkenem. Most rászánom magam és veszek egy minőségi terméket. Melyik az a tus ami nem veszti el a színét amikor felkenem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 9. 15:58
1 2
 1/17 okoska. válasza:
Én Rimmel London-Glam' eyes-t használok, 2100 forint kb, és fekete marad amíg fentvan:d
2012. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én Manhattan tust használok. van gél tusom is ebből a márkából, és van sima, de nem ecsetes a vége hanem filces. bevált mindkettő.
2012. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ja, és a géltushoz ugye kell ecset. így a kettő együtt volt 2500 azt hiszem, a sima az meg csak 1500 és rohadtuk megéri :)
2012. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok! :)

Utána nézek majd mindkettőnek!

2012. márc. 9. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem valami olcsóbb fajta van (ha minden igaz essence, vagy lovely) és szép fekete marad.
2012. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem most egy lovely tusom van. Ez:

[link]


De ez sajnos elszürkül ha felkenem és ilyen lesz:

[link]


Pedig én ilyet szeretnék:

[link]

2012. márc. 9. 19:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt írnátok az sem használ ha többször átmegyek rajta :D Már próbáltam.
2012. márc. 9. 19:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Yves Rocher és egy Essence tusom. Mindkettő gyönyörű fekete marad. Csak az első négyszer annyiba került :) De legközelebb maradok az olcsóbbnál!
2012. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van, nagyon imádom:

[link]

ugyanaz volt a bajom, mint neked, de ez bevált. :) és nem is drága, bár nem emlékszem má pontosan, de tuti 1000 alatt volt.

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Essence nekem sem fakul ki, ha eddig nem próbáltad, szerintem ne hagyd ki a sorból.
2012. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!