Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondjatok nekem nagyon-nagyon...

Mondjatok nekem nagyon-nagyon jó illatú parfümöket, lécci?

Figyelt kérdés
Hali! Parfümöt szeretnék ajándékba adni a sógornőmnek, de valamilyen különleges illatúra gondoltam. Annyit tudok az ízléséről, hogy utálja a virágos típusokat és a túlságosan citrusosokat. Idáig szinte Avon és Oriflame parfümöket használt és kapott, amivel nincs is semmi gond, de most pedig szeretnék újítani neki. Valamilyen lágy, finom illatra gondoltam. Tudnátok nekem tippeket adni? Köszi előre is a segítséget!!!
2012. márc. 10. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Én például nagyon szeretem a Naomi Campbell - Naomagic parfümöt, de a sógornőm ki nem állhatja.
2012. márc. 10. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz tanácsot adni, mert mindenkinek más a nagyon-nagyon jó illat.

Talán valami orientális, fűszeres kellene neki, pl. Max Mara Kashmina Touch, Bvlgari Omnia, hirtelen ezek jutottak eszembe, szerintem ezek jók.

2012. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Narciso Rodriguez Essence-nél nincs jobb illat. Valami hihetetlenül tiszta illat, mégsem tolakodó vagy közönséges. Egy hibája van: az ára húzós. Én is mindig a karácsonyi szülinapi listámra teszem fel, hogy ne fogyjak ki belőle. :)
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is hatalmas segítség! Majd megnézem őket holnapután. Köszönöm szépen :)
2012. márc. 10. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

paco rabbanne - lady million

Armani - Aqua di Gio

Alien


Nagyon jó illatú parfümök

2012. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
212,Versace-Bright Crystal,és a kedvencem...Guerlain shalimar.De jobb aha szétnézel vmi drogériában
2012. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!