Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok színes szemceruzát?...

Használtok színes szemceruzát? (Minden, ami nem fekete. ) Milyen márka a legjobb? Csavaros vagy hegyezhető?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az én kedvenc szemceruzám egy avonos barna, arany csillámokkal. Gyönyörű, viszonylag olcsó és nagyon jó minőségű. Hegyezhető, én nem szeretem a csavarósokat. Nekem egyébként nem áll jól a fekete, csak a barna :)
2012. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, én mindenfélét használok, van Miss sporty(tekerős, zöld), van avonos szürke, barna(ez is tekerős), kék sima cerka miss sprty, másmilyen zöld s-he, rimmel kék.. meg ha látok valami jó színűt, és állagra is megfelel, akkor veszek.

van noname zöldem is, és lilás-bordóm is.

2012. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon jellemző rám, egyet szoktam, Avonos csillámos szürkét, ilyen tekerős. A tényleg színesek valahogy nem állnak jól. Ja meg fehéret highlighterként használok, vagy néha az alsó vízvonalamat húzom ki vele.
2012. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! ma vettem én is fehéret alulra, bár nagyon nem látszik a vízvonalon, mégis nagyít, köszi a tippet!
2012. márc. 16. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a barna szemceruzát szeretem legjobban, mert sokkal természetesebb hatású, mint a fekete.
2012. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A faraghato szemceruza krémesebb és precizebben lehet vele dolgozni mint a tekerős változatával ugyanis azt nem tudod faragni, és anyira puha hogy hamar letörik.

Aleverde szines szemceruzai.

2020. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!