Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék valami tonikot...

Szeretnék valami tonikot zsíros bőrre? Mert ha felkenem az alapozót és púderrel fixálom kb 1 óráig szép aztán kezd lefolyni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
én sima hidratáló tonikot használok, normál bőrre. Nagyon durva, ha egy óra után lefolyik!!! Astor Mattitude+ Rimmel Stay Matte púder nekem nem folyik le, de szoktam papír zsebkendővel törölgetni a zsírt pár óra után.
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen alapozót használsz?

Lehet alaposabban kellene alapozás előtt zsírtalanítanod az arcod.Vannak különböző olajok(igen olajok),amik zsírtalanítanak!

Jól most le arctisztítóval(zsíros bőrre való)az arcod smink előtt,lehet hidratálnod sem kell,utána pedig papírkendővel picit nyomkodni a zsíros területeket,hogy magába szívja a zsírt.Utána alapozás és púderezés...


Bár lehet vmi spécibb alapozó kellene.Esetleg kozmetikust megkérdezni,hogy milyen alapozókat ajánl.

2012. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most=mosd
2012. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább másik alapozó kellene. Persze a tonik nem árthat. Én ilyet használok: [link]

Nem kifejezetten problémás bőrre van, de szépen zsírtalanít mégsem szárít.

2012. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nekem ilyenem van Avon mattifying foundation.
2012. márc. 15. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Alverde iszapos tonik.

[link]

Nagyon nagyon jó!:)

2012. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És inkább nézz alapozót a manhattan clearface alapozói közt!:)

[link]

2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy a Catrice: [link]

Astor Mattitude HD: [link] (bár ez más kicsit drágább)

2012. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az avon clearskin tonikok szerintem nagyon jók.
2012. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak mattitó alapozók és púderek. Nemrég vettem én is, mert mindig csillog az arcom, már tökciki, és azokkal estig matt marad az arcom. A púder miss sporty so matte, az alapozo meeg max factor zöld x-szel.
2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!