Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért van az, hogy "visszataszí...

Mért van az, hogy "visszataszítóak" számomra a sminkelt lányok?

Figyelt kérdés
Akármelyik lányt nézem a suliba 70%-a kivan Sminkelve de miért?Ha járnék is egyikkel megmondanám neki ne sminkelje magát szerintetek megharagudna?

2012. márc. 25. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
én megharagudnék. de csak szempillaspirált, alapozót a szemem alá meg földszínű szemhéjfestéket használok, néha tust. ez pedig semmi.
2012. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
azért mert túl nagyok az igényeid,pedig nincs mire.
2012. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azért van mert még eléggé gyerekes vagy és nem igazi férfi! Vagy pedig otthonról is azt látod, hogy anyukád sminktelenül, melegítőben császkál és ezt szoktad meg, neked majd olyan szüzigizi kinézetű barátnőd lesz.

Én pedig nem haragudnék egy olyan pasira aki ezt mondja szimplán szóba sem állnék olyannal! Sosem kerestem az olyan pasik társaságát akik meg akarták volna mondani, hogy ne sminkeljem magam, ne legyen műkörmöm vagy éppen máshogy öltözködjek.

2012. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
sok csaj van aki nem sminkeli magát keress olyat, és ne szólj le másokat mert más az ízlésük...
2012. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megharagudna, haragszom is a páromra, amiért mindig mindenbe beleszól: ne sminkeljek, ne vegyek fel szoknyát, ne vegyek fel cicanadrágot, olyan kabátot vegyek fel ami letakarja a popsimat, ne vegyek fel magassarkút...stb.stb.! Elegem van! Mindenki úgy nézzen ki ahogy ő jól érzi magát, te pedig olyat keress, aki megfelel az elvárásaidnak!

Engem jól átb@szott a párom, mert amikor még udvarolt akkor azt mondta, hogy ez így jó ahogy van, aztán 1-2 év múlva pedig már mégse jó így neki...

2012. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

ma 19:15 Nagyon jó hogy ezt leírtad!!!!

A sok hülye nőtársunk, azt hiszi hogy miután megszerzett egy pasit megtartani már nem kell..Lezüllenek és szutykok lesznek azaz: nuku smink,haj,köröm se csinos öltözködés! Aztán megsértődnek ha csalják őket! A pasik pedig nem véletlenül mondják a barátnőjüknek hogy ne sminkeld magad stb. mert ha egy kis szutyi akkor nem kell majd senki másnak megmarad otthon neki ő meg élheti az életét!!!Akkor is azt mondom, olyan pasit az elején le kell állítani aki ilyeneket mondd!! És egy igényes nő pedig igenis, csinin öltözködik, nőies, rendben van a haja, a körmei, és sminkeli magát!

2012. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

19:15-ös vagyok

19:23-as: Teljes mértékben egyetértek veled!

2012. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ma 19:39 Köszönöm örülök, hogy egyetértesz! :-)
2012. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy önmagában mindenféle sminket találsz visszataszítónak, vagy a vakolatot?!


Én például imádok sminkelni, nekem ez hobbi, ilyenkor tökre kikapcsolok és imádok új sminkeket kipróbálni, ugyanakkor mindig szolid, természetes sminket készítek. Nekem a smink, azon kívül, hogy kikapcsol, azért fontos, mert ezzel elfedem az apróbb hibákat és kiemelem szolidan azt, ami szép. És mondhatjátok fiúk, hogy a természetes lányokat szeretitek, de amikor előjön 1-1 pattanás, csak elfedem vagy karikásak a szemeim, igenis elfedem őket és elterelem a figyelmet más részre, ami szép, többnyire a szememre.

16/L

2012. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy milyen sminkről van szó. Ha erős gyászkeretes szemmel jár valaki és erős rúzst használ, meg túl sok az alapozó, az lehet visszataszító. Gondolom a lányok többsége épp a pubertás szakaszában jár, ilyenkor megy az ádáz harc a pattanások ellen, ami ellen alapozó a legjobb álca eszköz, ha már ki jött.

Egy laza szempillaspirál és alapozó, kis szemceruza kombó bőven elég a mindennapokra. Ha nem lenne rajtuk az lenne a bajod, hogy az összes csaj ragyás.

2012. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!