Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék ilyesmi fülbevalót...

Szeretnék ilyesmi fülbevalót csináltatni (kép lent), mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

[link]


Itt 3 fülbevaló is van a lány fülében, én csak egyet szeretnék. Még egy kérdés, azon kívül, hogy fáj-e. Melyik helyre érdemes/hol néz ki legjobban ezek közül, amik a képen vannak? Én a középsőre gondoltam, legfelül.

Akinek van hasonlója, kérem, ossza meg a tapasztalatait. Hogy zajlik egy ilyen belövés?


Előre is köszönöm (:


2012. márc. 29. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Kb. 1 másodperc, átlövi és kész. Persze egy kicsit érzékeny, meg bepirosodik, egy pár órára, de nem fáj.
2012. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt hallottam, ha szúrják, az jobb. a helytől függ, hogy lövik-e vagy szúrják? igazából kozmetikussal csináltatnám/szépségszalonban.
2012. márc. 29. 17:36
 3/13 A kérdező kommentje:
ja és nem érzéstelenítenek?
2012. márc. 29. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne lőjjék, szúrják! Helix piercingnek hívják, fagyasztani tudják előtte, és nem fáj, 1 pillanatra szúró érzést érzzel, a gyógyulás viszont fájdalmasabb lehet. Ha pesti vagy, tudok ajánlani helyet
2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen helyen, gyógyulással semmi gond nem volt, minimálisan fájt amikor szúrták. mivel ez már porc ne lövesd, hanem szúrasd.
2012. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! nem pesti vagyok..


és a kozmetikusok általában szúrják? vagy csak a tetkószalonokban szúrnak?

2012. márc. 29. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajjaj, ha piercing, a kozmetikusokat kerüld el messziről!
2012. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben. amúgy van fülbevalóm (normál, a fülcimpában) és soha nem gyulladt be, nem vagyok érzékeny semmi fémre. akkor valószínű, hogy ez sem fog nagyon begyulladni?
2012. márc. 29. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért jön mindenki a szúrással... meg minek fagyasztani? Elég alacsony lehet a fájdalomküszöbötök... nekem anno lőtték, bemnetem kilőtte 1 másodperc és kész. Alapból gyógyfülbevalót(ezüst) kaptam, de sztem mindenhol azzal lövik....
2012. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnek is ilyenje van. Neki fájt, és be is gyulladt pár nap után (porcba lőtték). Aztán egész jó lett és kb egy év után (mostanában) megint begyulladt neki és gennyezik, fáj és piros neki.. Persze lehet hogy neked nem fog fájni :)
2012. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!