Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1, Mivel moshatnám le a...

1, Mivel moshatnám le a szemhéjtust, ha elfogyott a szemfestéklemosóm? Valami alternatíva? 2, A piros rúzs vékony tussal jól mutat? Fehér a bőröm és linket küldök a hajszínemről.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi
2012. ápr. 11. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Én ilyenkor testápolóval szoktam. Simán lehozza. :)

2. Szerintem igen. De próbáld meg otthon megcsinálni mikor senki nem látja, és ha tetszik, akkor bátran járhatsz úgy suliba/dolgozni. De biztos jól fog állni mert a fehér bőrhöz jól áll a piros, a tus meg szinte mindenkinek :)

2012. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mlyen testápoló? Nem fogja csípni a szemem?
2012. ápr. 11. 19:57
 4/6 anonim válasza:
Testápoló!!Az mindegy milyen leviszi egy kicsit csípni fogja de utána vízzel leöblíted!!! Vagy nedves törlőkendő!!mindkettőő nagyon jó! :)
2012. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem használom szemfestéklemosót. Egyszerű szappannal és langyos vízzel lemosom és kész :)
2012. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ez ennyire jól leviszi????
2012. ápr. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!