Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A józsefvárosi piacon lehet...

A józsefvárosi piacon lehet eredetinek tűnő LV táskát kapni? Milyen árba van?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 lv táskám van a hádából. mind2t 1490ért vettem.
2012. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet venni masolatot.


Az hogy eredetinek tunik az relativ.

Nekem latszik rajta hogy koze sincs az LV-hez...

2012. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
csak egyszer érteném meg , hogy mi ez a kamu LV őrület , ez nem egy forma / minta kérdés , a LV színtiszta minőség amelyet tényleg az emberek kis százaléka engedhet meg magának , amivel semmi baj nincsen természetesen , de könyörgöm miért nem lehet meg venni a "másik" sima táskát ? Egyébként meg eredetinek tűnő LV nincs , eredeti van és másolat ami 20 cm távolságból süt. ( persze a másolatokon belül van nagyon félre nézett is de ez már csak részletkérdés) Egy nőn amúgy is látszik , hogy ő most tényleg megengedheti magának azt vagy sem . Ne akarj az lenni aki nem vagy ... felesleges.
2012. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ennek nagyon örülök de senkise kérdezett:) az eredetit is megengedhetném magamnak de sztem egy fos táska nem ér annyit :)
2012. ápr. 21. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Szerintem akkor inkább egy Guess vagy hasonló kaliberű táskát vegyél, ha van pénzed.

Az még annyira nem is húzós mint az LV, de legalább minőség!


Ezek a kínais másolatoknak foszlik a varrásuk, nem a legjobban összerakott dolgokat árulják, hiszen náluk sok a dolgozó és inkább a mennyiségre dolgoztatják őket, mintsem a minőségre - kiv. ha a megrendelő, Nike pl. előír egy kötelező teljesítendő szintet.


Szerintem végtelenül kínos kamu LV táskával lófrálni... főleg ha nem totál csóró az ember. Lehet egy igazi LV drága, de ezek a táskák 20 évig melletted maradnak egyesek szerint...


A kínai nah... hát arról meg tudjuk hogy pár hónap az élettartama, és nekem többet nem is bírt egyik se, szóval maradok inkább a Mango, Springfield hasonló márkáknál, hogy ne kelljen suli után a kezemben a táskámmal a plázába rohannom új táskát venni, mert a kínai vacak szétesett napközben...

2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vicces tudom , de pont te kérdeztél ;)
2012. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

www.divatholmi.hu

Ez az oldal nagyon jó és bármit beszereznek amit szeretnél. A drágább másolataik már szinte pont olyanok mint az eredeti. És lássuk be ár érték arányban sokkal jobban megéri. Ugyanannyi pénzért akár 5-6 db táskát is vehetsz. Ugyanolyan strucc, vagy kecske vagy borjúbőr mint a valódi. Én többet is vettem és nagyon meg voltam elégedve.

2012. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!