Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányos bajusz? :S Bővebben lent.

Lányos bajusz? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés

szóval az ajkaim fölött sötétebbek a szőrszálak, de nem erősek, meg semmi, és eléggé zavarnak, meg kreol bőröm van, így feltűnő. mi a legjobb megoldás az eltávolításukra? Szőrtelenítő krém dobozán azt írják,hogy nem használható arcon. Esetleg ha szemöldökcsipesszel kiszedetném...az ártana neki? Mármint megerősödnének tőle a szálak?

14L



2012. ápr. 28. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd ki csipesszel.
2012. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szedem:D MEg néha epillátorral. Amit lábon használok csak. 14/L
2012. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szedd ki csipesszel, nem erősödik
2012. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg szerezzé valami jaószagú zsírt, és kenyd ki had guvaggyon a sok tapló szeme.


Pali bá voltam csók

2012. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szőkítem, nekem kicsit több van és csak rondább volt, amikor nőtt vissza fele kiszedés, gyantázás, borotva után.
2012. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!