Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki mond igazat a piercingemmel...

Ki mond igazat a piercingemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
a piercingem pár napos a köldökömben, a kis felső golyó alatt sebes, ott fokozatosan akkor el tűnik a bőr és kisebb lesz az a rész amit átszúrt ? van egy ducibb csaj aki megmutatta az övét nekem, neki sokkal több bőr van átfogva a szúrásnál mint nekem...akkkor nekem ki fog esni vagy mi ? :/ félek ..valaki meg azt mondja az enyém is normális..és a sebre mi a válasz ?

2012. máj. 3. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem már volt egyszer, de nem igazán figyeltem rá oda és ki szakadt mert bele akadt az ágyba de a helye úgy el tűnt hogy újat szúrattam mert olyan mintha ez lenne az első..valakiii mondjon valamit, sokat sirok mert nem szeretném el csúnyitani a hasam ha ez kiesik vagy valami :(
2012. máj. 3. 15:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne sírj emiatt. Normális a dudor. Akkor kezdj el aggódni, ha látványosan napról-napra kevesebb bőr tartja ott, mert akkor kilökődik.
2012. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2012. máj. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!