Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Converse márkából ugye van...

Converse márkából ugye van cipő, meg már radír táska, póló, toll, pénztárca . , és van belőle nyaklánc?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy a converse jel ami egy medál,ha tudtok ilyet akkor légyszi írjátok meg hogy hol és kb. mennyiért lehet venni!
2012. máj. 21. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Converse márkából toll, nyaklánc?


Max a pici, szorgos kínaiak csináltak olyat, de a Converse biztos nem.

2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én converse-es wc papírral szeretném kitörölni a hátsóm. olyat nem láttál valahol?
2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja google-ban csak szinte cipőket meg táskákat ad ki....nyaklánc nincs...szerintem egy ékszerész akár ezüstből is csinál valahogy neked olyat
2012. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
converse cipős nyakláncot láttam,de olyat amin csak a jel van,olyat nem.
2012. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan nyaklánc is jó, amin egy torna cipő van, csak hol lehet venni??
2012. máj. 23. 21:50
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én tudom miről beszélsz mert az iskolánkba az egyik pedagógusnak is van ilyenje. Van egy lánc és két converse cipő van rajta. Sajnos és nem tudom hol lehet venni de nekem is tetszik
2014. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!