Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedik a köldök...

Miért nem engedik a köldök pc-t? :/

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és már egy ideje mondogatom a szüleimnek, hogy köldök piercinget szeretnék, de nem engedik. Arra is gondoltam, hogy megcsináltatom, és nem mondom el nekik, de ha kiderülne tuti szobafogság, meg veszekedés lenne. Augusztus körül szeretném megcsináltatni, akkor már úgyse nagyon járkálunk strandra. A fülembe összesen 8 lyuk van, azt megengedték.. akkor a köldök pc-t miért nem?:/ Hogy vegyem rá őket?:DD
2012. máj. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy miért nem engedik
2012. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugtasd meg őket h akármikor kilehet venni...ez nem tetkó csak egy pc:D

14/L

2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt. 17. szülinapomra csináltattam egyet, de valahogy lebuktam, hogy van a köldökömben ékszer. Vergődtek itthon, elvették az ékszer is. Aztán később megcsináltattam megint. Kivettem, aztán kb 1 hónapja megcsináltam itthon magamnak. Azóta nincs semmi balhé, mert úgy tudják, hogy nincs, és ugye amit nem tudnak, az nem fáj nekik...


18l

2012. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát nekem úgy volt h mondtam hogy a számba szeretnék vagy az arcomba ezt hajtogattam nekik aztán megemlítettem hogy hát a köldök se lenne olyan rossz és ekkor megenyhültek és mondták hogy akkor inkább köldök és ráadásként ők vittek el megcsináltatni sőt ők is fizették...
2012. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!