Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináltassam a köldök...

Hogyan csináltassam a köldök piercingemet?

Figyelt kérdés
Szeretnék köldök piercinget csináltatni,de nem tudom,hogy hol csináltassam és mivel? Hallottam meg olvastam is,hogy vagy csipesszel megfogják a bőrt és tűvel átszúrják vagy pisztollyal lövik.Azt szeretném kérdezni,hogy esetleg valaki akinek van az letudná írni,hogy neki milyen tapasztalatai voltak,begyulladt-e,mennyire fájt a szúrás,hol csináltatta,mivel...
2012. jún. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van :) Őszintén szólva én youtubeon néztem szúrós videókat és sokkal rosszabbra számítottam, alig fájt. ,úgy tudom csak szúrni szokták. Ahogy írtad, megfogja csipesszel a bőrt, mindkét oldalon bejelöli a helyét és egy tűvel átszúrja. Megkockáztatom, hogy nekem jobban fájt az, ahogy a csipesszel fogta, mint maga a szúrás. Gyógyulással sok gondom nem volt,talán 2-2,5 hónapig volt gennyes, de akkor se durván. Lényeg, hogy rendszeresen tisztítsd és kenegesd, akkor is ha már úgy látod, hogy gyógyult, mert míg a láthatatlan részeken is begyógyul, az fél évig is eltarthat. Kenőcsnek a Tetran-t ajánlom :)
2012. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is ott youtube-on szoktam nézni :) amúgy unokatesómnak pisztollyal lőtték,ezért gondoltam hogy az talán gyorsabb és jobb lenne.sokat olvastam arról is,hogy amikor átszúrják az nem is fáj,olyan mintha a kezeddel megcsípnéd a bőrt.és amúgy te hol csináltattad?
2012. jún. 4. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem pesti vagyok, hanem sárvári és itt csináltattam egy kozmetikusnál, úgyhogy gondolom így nem számít :)
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 11 éve csináltattam a Westendben.De rég volt.....Bementem,lefagyasztotta,átszúrta,ennyi.Elég hamar megvolt.De nem néztem hogy csinálta,le kellett feküdnöm.De állítólag jó nagy tűvel lőtték át,nem egyedül mentem! :-)

Párommal!Elég sokára gyógyult be,hónapokig gennyedzett....Pedig kentem meg minden!!Ami fontos:gyógyszertárban kapható 70%os alkohollal be kell kenni a sebet is!! :-) 2 hétig meg sem próbáld kivenni,nem szabad.De szerintem kapsz egy kis tájékoztató papírt is.Legalábbis én kaptam.

2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!