Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetováltatni akarok a vállamra...

Tetováltatni akarok a vállamra és a mellemre. Kondizok és mondják páran, hogy ne oda csináltassam mert nagyon szét fog húzódni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne tetováltass :)
2012. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

neeee

hhh

irnam, ha lenne jogom hozza..


kondi szuper..!!!

de vall..?

mell..?

neeehhhhh

konyorgom...

mint ismeretlen..

bar ha eldontotted akkor nyilvan mindegy , h mit bugyogok en..

es a kerdesedre, h szetfogehuzodni..

oo oszinten.. nem tudom..:(

csak

csak

neeeh

tudom oreganyaink mondjak, h "meeeeegbanod"

de


most en is,,:) azt mondom, h

amugy is a mell?? oszt ne!!!!!


vall meg esetleg... hamar mindenkepp..


bar.. teljesen jogosan.. nem ez volt a kerdes.. soot..

szoval ide nekem a minuszokattttt!!


de

(csak mondja bazze)


de en is tetovalas imado vagyok de

esetleg mas.. ?

resz..?

mell ne!!


occso.. hatasu...

2012. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ööö kösz amit írtál csak kicsit furán adtad elő.Miért ellenzed a mellet?
2012. jún. 15. 21:13
 4/6 SzilKa ***** válasza:

Ha nem fogod szúrni magad és nem szedsz szteroidokat, nem fogsz megnőni, csak izmosodni.


A fura válaszolónak fura a véleménye. Ha jó tetkóssal és jó mintát varratsz magadra, igényesen kivitelezve, tök mindegy, mely testrészedre kerül, jól fog kinézni. Olcsó gagyi tetkóssal csináltatva sablonos vackot akárhova - na az a gáz.

2012. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem éred el azt a testet amit szeretnél, addig inkább ne mert ha a mellizmod nő akkor a bőrödön húzódni fog a tetkó. Már több ismerősöm is járt így :S
2012. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aaam...szerintem valassz masik teruletet...ne a melledre...egyreszt nem dicsekedhetsz vele annyira mert nem latszik kiveve h latjak a melledet de gondolom nem fogsz minden emberhez odamenni az utcan es felfuzni a toppot h megmutasd a tetkodat...masreszt csunya lessz mikor megoregedsz...harmadreszt mikor majd a gyerekedet szoptatod lehet h meg fog ijjedni tole es meg fogja harapni a mellbimbodat...:D
2012. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!