Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem egy L'Oreal Chrome...

Vettem egy L'Oreal Chrome Shine szemhéjpúdert. Konkrétan az ecset nem veszi fel a festéket, ha hozzáérek a szemhéjpúderhez, tök tiszta marad a kezem. Mi ez?

Figyelt kérdés
Lekapartam egy kis darabot.. teljesen más színű mint a teteje!!! A teteje egy zöldesbarna, enyhén csillámos szín, amit lekapartam, az pedig rózsaszín-barackszínű. Pedig a tesztere is zöldesbarna. Ez normális?
2012. jún. 18. 19:15
 1/1 Katakatakata válasza:

Nem, tényleg nem normális. Valószínüleg sikerült egy lejárt szavatosságú darabra beruháznod. Az akciókkal egyébként érdemes vigyázni (utóbbi időben sok l'oreal termék volt leértékelve), sokszor lejárat közeli terméket próbálnak elpasszolni.


Ajánlok egy hasznos oldalt, itt kiválasztod a legördítő menüben a márkát, beírod a termék hátoldalán található gyártási kódot, és voila.. kidobja mikor jár le:

[link]


Btw, a chrome shine széria egyébként szerintem kifejezetten jó, tartós, szép színek, csak az aplikátorral nem vagyok kibékülve. (gyakran letörik az ecset feje)

2012. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!