Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a Lora, Miss...

Mit gondoltok a Lora, Miss Rose, és egyéb pár százforintos sminkekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért kérdezem mert nekem elég jól bevált a Lora márka Miss Rose-ról halottam jókat meg rosszakat is de még nem próbáltam. Kíváncsi vagyok hogy mások is használják-e a párszázforintos sminkeket. És ha igen akkor ti mit/miket használtok? Én a körömlakokat szeretem, meg szemceruza és a korrektor meg a szemhéjpúder paletta is egész jól bevált. Nektek? Igazából lenne pénzem nagyobb b márkákat is venni tehát nem 'igénytelenségből' veszem ezeket csak azért nem szeretek kiadni 1500 forintot egy szemceruzáért amikor kapok 2 darabot ami jól bevált 290 ért :)

Előre is köszi a válaszokat. :)

21/L



#Lora #Miss Rose #olcsó smink termék.
2012. jún. 26. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen próbáltam az ilyen olcsóbbakat,de irritált és nem volt tartós.A legalsóbb márkák az Avon color trendje,vagy a miss sporty- essence nálam,kínaiban meg százforintosban nem vásárlok ilyesmit,mert ártalmasabb..


A körömlakkok 2 napig is alig bírták,szempillaspirál lehullott darabokban,a szőlőzsírok meg csak illatilag voltak jók,semmit nem használtak..szóval én nem pártolom őket,de ha neked beváltak akkor használd nyugodtan,csak figyelj a bőrödre:)


20/L

2012. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Körömlakkot és szemhéjpúdert may. Alapozót, púdert, korrektort, spirált, tust nem vennék onnan, inkább nem sminkelnék.
2012. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a véleményeteket :)
2012. jún. 28. 03:03
 4/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én fél éve 1 ismerősömtől kaptam egy Lora szemhéjpúder palettát. Én több paletta színeit összedolgozva sminkelek. Munka után hazaérve azt tapasztaltam, hogy amíg az Avon, a Burjois vagy az art deco elpárolgott a bőrömről, addig a Lora még mindig rajta volt. Én nem sajnálom a pénzt a márkás termékekre, főleg, ha a bőrömre kenem (pl. szempillaspirált a Duglasban veszek mindig Burjois márka jött be, arckrémem Clinique), de a Lora márkával én nagyon elégedett vagyok. A színei intenzívek és rendkívül tartósak! Nálam nem okozott bőrirritációt vagy allergiát. Én imádom. Miss Rose-t nővérem fedezte fel véletlenül, egyenlőre még csak barátkozunk egymással. Színek itt is csodásak és tartósak. Én úgy vagyok vele, hogy ha 5 p alatt tuti sminket csinálhatok amit nem kell javítgatni egész nap, akkor minek szenvedjek más termékekkel? Az a véleményem, hogy színek szépségében, tartósságában, intenzitásban nincs párjuk. Ja és még valami...barátnőmmel voltunk igyenes sminktanácsadáson egy nagyon színvonalas izraeli márkaképviseletben, hát barátnőm másnap nem tudta kinyitni a szemét, mert neki úgy begyulladt a zöldszínű festéktől a szeme... Kicsit bőlére eresztetettem bocsi. 26/L

2012. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a lora szemceruzáját használom egy ideje, annyi pénzért nekem nagyon megéri

alapozót tuti nem vennék olyan olcsót

a körömlakkjának viszont nagyon fura szaga van.

2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

A Lora viszonylag jo marka.A koromlakkjai,szemceruza,ruzsok!! nagyon jok.meg a puderek is.viszont az alapozo elegge borzalmas zsiros hatasu.szempillaspiralt nem hasznalnek.nem olyan jo es allergizalo lehet.a szemhejpuderek is eleg jok.

A miss rose szemhejpuderei nagyon szepek jol pigmentaltak.volt egy szempillaspiraluk(nemtudom gyartjak e meg) ami kisse korte alaku volt a tubusan egy rozsaval es pink volt a teteje.nekem nagyon bevalt eskiszaradasig elfogyasig hasznaltam.vegul nemregiben kiderult allergias vagyok a parabenekre(ami szinte minden sminkben van)es bio sminkeket veszek.de visszagondolva nem irritalt max ha elkentem.az olcso cuccok is lehetnek jok.:)

2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!