Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mekkora táskával...

Lányok! Mekkora táskával mentek a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Mekkora és milyen bőröndbe viszitek a dolgaitokat?Minden hétvégén hazamentek?

2012. júl. 2. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez változó, kinek mire van szüksége. Barátnőm 2 közepes méretű bőrönddel jár, én meg egy hátizsákkal. Minden hétvégén haza (vagy baráthoz/akárhova el) megyünk.
2012. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy jó nagy bőrönddel. Hétvégére hazamegyek. Kaját otthonról viszek, annak kell a hely, meg a laptopot is táskástul bele szoktam tenni. Meg ruhát, mosnivalót is hurcolom. :)


20/L

2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2012. júl. 2. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a mosnivalót egy hónapig hurcoltam kb, aztán rájöttem hogy könnyebb és jobb helyben mosni. Nincs aggódás, hogy megszárad-e mire indulok vissza. Vettünk a szobatársakkal közösen (komoly 2500 forint volt amúgy) egy szárítót, mosóport és öblítőt, aztán közös mosásokat csináltunk, ha összegyűlt annyi színes, vagy fehér, avagy szimplán valakinek sürgősen mosni kellett valamit, akkor elrikkantotta magát, hogy van e valakinek mosnivalója, összerakjuk és mehet is a mosógépbe. Így haza gyakorlatilag csak kis hátizsákkal megyek a szükséges dolgokkal. Még a vasalást is megtudjuk kolin belül oldani, nekünk így kényelmesebb.

Ha minden haza kéne cipelni, akkor mondjuk egy közepes utazóval járnék mindig, télen lehet nagyobbal.

2012. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!