Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz lenne ha férfi létemre...

Gáz lenne ha férfi létemre alapozót használnék?

Figyelt kérdés
17/f vagyok, az arcomon itt ott pattanás, még ha kinyomom is ott a helye, néhor fekete kis pontocskák vannak, rücskök stb. Photoshoppal kivettem mindet - anyajegyeken kívűl - és sokkal jobban néztem így ki, használjak alapozót szerintetek?
2012. júl. 8. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ebben a melegben ne! Mert ha izzadsz akkor foltos lesz az arcodon. Egyre több fiú használ, de inkább csak télen, ősszel érdemes amikor rajtad is marad!
2012. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 8. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
A mitesszerekre,pattanásokra ne alapozott használj,ami elég gáz egy fiú arcán,hanem tessék elmenni kozmetikushoz. Gyönyörűen rendbe teszi.
2012. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyáron semmiképpen sem mert ha napon vagy beleég a bőrödbe és attól lesz foltos.Na meg ha izzadsz is nem engedi levegőzni a bőröd.Télen viszont használhatsz.Nem lesz a homlokodra írva h használsz.Ha jót használsz.
2012. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
voltam kozmetikusnál 2-3 napig tényleg szép volt az arcom, aztán szépen lassan ismét megjelentek :P
2012. júl. 8. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is észrevettem, hogy ilyenkor nyáron csomósodik az alapozó az arcon, meg ha olyat használsz, akkor izzadhatsz is alatta... Vegyél valami jó fajta alapozót, ami engedi szellőzni a bőrödet, és nézz videókat, hogy hogyan is kell úgy felkenni, hogy ne látszódjon, hogy van rajtad.
2012. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-NKWMvCZo74


Lelked rajta...

Nézd ennek a paisnek a videóit, én először meglepődtem.

2012. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Amennyiben nem bánod hogy melegnek néznek használhatod. Mindenképp látszani fog, nincs olyan akin ne látszana, kivétel ha anélkül is tökéletes a bőre...

Egyébként sem ez a megoldás, mert idővel csak rondább lesz a bőröd tőle. Menj bőrgyógyászhoz ha nagyon gáz a helyzet, vagy járj gyakrabban kozmetikushoz, vegyél gyógyszertárban kencéket és hozd helyre a bőröd.

2012. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz lenne, hanem b*zis.
2012. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Véleményem.szerint nem gáz, hiszem akik a tévében szerepelnek, azokon is jócskán van, a férfiakat beleértve.... De ne nyáron kezd el a használatát, ilyenkor még normális lányok sem raknak.... Ha szép végeredményt akarsz, akkor minőségi termékeket válassza, ami paszoljon a bőrszínedhez! :) És tegyél alá korrektort, úgy biztosabb a siker! ;)
2012. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!