Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM-be vagy Rossmann-ba kapható...

DM-be vagy Rossmann-ba kaphatók ezek a termékek és kb. mennyibe kerülnek? (Kerestem árakat, de nem mindegyikre találtam)

Figyelt kérdés

1, Essence szemhéjpúderecset

2,Essence szemhéjpúder

3, B.U. termékek

4,Smooth 'n' Shine szájfény

5,Astor VIP 3 pirosító

6,Labello Vitamin Shake ajakápoló

7,Rimmel 60 seconds neonsárga körömlakk,Essence Colour3 neonpink körömlakk,Mac Vera neonkorall körömlakk,Catrice neonzöld körömlakk,Essence Special Effect neonkék körömlakk

8,Essence Marble Mania szájfény


2012. júl. 11. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Essence szemhéjpúderecset meg a smokey eyes ecset is 400 Ft kb, a szemhéjpúderek ha jl emlékszem 700-800 körül mozognak, vagy kevesebb, a Catrice körömlakkok 700 Ft körül vannak, a többiben sajnos nem tudok segíteni neked, de remélem hasznos voltam.
2012. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
essence lakkok 350-400 körül vannak, a labello 800 ft, ha limitált fajta, amúgy a simák 5-600 körül. essence szájfény is kb 4-600 ft.
2012. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Essence Marble Mania szájfény nem hiszem, hogy megkapod, mert limitált volt.

Essence, Rimmel, Catrice, Astor Rossmannban.

MAC egyikbe se. Labello mindegyikbe van.

A B.U. és a Smooth 'n' Shinet nem tudom.

2012. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!