Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy legyen?

Szerintetek hogy legyen?

Figyelt kérdés

Holnap buliba megyek. A ruhám rózsaszín, vagyis pink lesz, fekete cipővel. A sminkkel bajban vagyok. Alapvetően arra gondoltam, hogy alapozó, púder, pirosító. A szemem úgy csinálnám meg, hogy bézs szín a mozgó szemhéjra, sötétbarna a mélyítő vonalba és a külső V-be, vékony sötétkék tussal és spirállal. A rúzsnál vagyok bajban. Milyen legyen, nude vagy a ruhával megegyező, pinkes? A szemem egyébként kék(jól áll hozzá a sötétkék tus), a hajam, derékig érő, sötétbarna, egyenes lesz... gondoltam leírom, hátha segít :)Köszi előre is!

19L



2012. júl. 12. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemed k*rva szép lesz így leírás alapján, viszont a szád már ne legyen rózsaszín mert az túl sok. Nude, vagy vmi barackos árnyalat, vagy szájfény, vagy esetleg kicsit kend rá az alapozódat! A pirosítóval meg csínján bánj mert az elronthatja az egészet. Én abból is ilyen barackos árnyalatot használok és szerintem természetesebb, meg divatosabb már! :) De elmondás alapján szép leszek nagyon!
2012. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) A pirosító nem is pirosító igazán, inkább a bőrömnél sötétebb árnyalat, amit csak azért használok, hogy az arccsontom jobban látszódjon, de ennyi, sosem viszem túlzásba még minimál szemsminknél sem :) Köszi még egyszer!
2012. júl. 12. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendben, az az egyik legjobb opció! És elírtam véletlen: leszel*, nem leszek... na jó szórakozást!!! :)
2012. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem úgy lesz, hogy kicsit rákenem az alapozóm, és rá egy nude szájfény, aminek tök jó színe van, de alapozó nélkül nem olyan pigmentált. Szerinted a cipőm lecseréljem szintén nude-ra? Táska úgysem lesz nálam, leadom a ruhatárba.
2012. júl. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!