Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek fel az első randira...

Mit vegyek fel az első randira és kell e valami smink?

Figyelt kérdés
Szombaton randizok és nem tudom mibe öltözzek hiszen meleg lesz a smink kérdés is kérdéses hiszen melegbe nem valami előnyös szerintem HELP

2012. júl. 13. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

hát 25 fokot mond átlagban az országban szóval annyira meleg mégsem lesz:)

Este meg csak 18-20 fok lesz az meg már hűvös is.

2012. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha este van a randi, akkor farmer + valami csinos felső.

Sminket szerintem nem kell túlzásba vinni. Én csak kihúznám felül a szemem. Úgy mint itt:


http://www.youtube.com/watch?v=PSc9r4tzWyk

http://www.youtube.com/watch?v=vYDTPe41e_Q&feature=fvsr

2012. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted maximum húzd ki a szemed és szempillaspirál. Add magad, ha máskor se sminkelsz, most se sminkelj! 20-25 fokban bőven jó egy csinos csőfarmer meg egy szép felső!
2012. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igazából régen sokat sminkeltem magam de mostanság egyáltalán nem főleg hogy itt a nyár :) és engem smink nélkül ismert meg :)
2012. júl. 13. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van bőrhibád, akkor korrektor is, de bőven elég a tus és spirál.
2012. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem elég kihúzni a szemed, esetleg egy kis szempillaspirál, szájfény (esetleg), és tökéletes. Nem kell agyonsminkelni magad, és túlöltözni is felesleges. Tapasztalataim szerint akár egy szoknya-póló, vagy farmer-póló összeállítás is elég. Aztán sok sikert! :P
2012. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sweetsugar ***** válasza:
Farmer egy csinos felsővel,meg valami jó kiegészítővel,smink meg spirál,tus,ha van bőrhibád akkor egy pici alapozó:)
2012. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 13. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne farmert vegyél max. farmer sortot(:
2012. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!