Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nincs sminklemosó kéznél,...

Ha nincs sminklemosó kéznél, és arclemosót használok sminklemosásra is, kétszer kell egymás után használnom, hogy mindent jól levigyen az arcomról? (úgy értem hogy először smink lemosása, majd arc lemosása) Vagy elég egyszer is?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem arclemosóval inkább ne próbáld meg, mert azzal inkább belenyomod a sminket. mosd le inkább hidratáló tusfürdővel vagy szappannal (én dove-val szoktam) és utána jöhet az arclemosó.
2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy jobban érzed magad, átmoshatod kétszer az arcodat :D. Én egyébként több mint fél éve nem veszek ilyeneket. Áttértem a fekete szappanra: leviszi a sminket és a szennyeződést is+ nem szárítja a bőrt+ csak természetes anyagok vannak benne. Az egyébként kevert bőröm azóta szép, elfelejthetem az alapozót, mert nem kell :D
2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hidratáló krém is jó?

Teszek belőle egy vattakorongra (mint a sminklemosóból), lemosom vele a sminket, utána arclemosó

?

2012. júl. 14. 21:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én a sminkemet inkább sima tusfürdővel mosom le! Ezelőtt én is hidratáló arckrémmel mostam le a szemsminkemet, de utána olyan rossz érzés volt a szememnek. Amúgy én babapopsitörlővel szoktam lemosni a sminkemet :D a legolcsóbb fajtát veszem(kb 300 Ft) és egy hónapra elég, mert ketté szoktam vágni. Inkább azt ajánlom, ha a babáknak jó, neked tökéletes :D
2012. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A tusfürdőből mennyit teszel és felhígítod előtte vízzel?


lehet, hogy a törtéőkendőt én is megpróbálom majd :P

2012. júl. 14. 21:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Az arclemosókra rá van írva, hogy a sminket is eltávolítják, de szerintem se a legjobb úgy :(
2012. júl. 14. 21:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
simán, ahogy a testemet megmosom, úgy az arcomat is :D nyomok egy picit a kezembe, és az egész arcomat lemosom, a szememet kicsit megdörzsölöm(inkább a szempillákat) és bele sem megy a cucc, és szépen lehozza a sminket :)
2012. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kösz, és utána ugye arclemosó géllel is megmosod az arcod?
2012. júl. 14. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok arclemosót, mert én rájöttem hogy anélkül sokkal szebb az arcom. Szerintem te se kend mindenféle szintetikus dologgal. Én így csinálom: fürdésnél smink lemosás tusfürdővel, utána babapopsitörlővel még áttörlöm az arcomat, fent maradt sminket leszedem, férfi arcszesszel és fültisztító pálcikával bekenem a pattanásokat, a hegekre pedig neogranormont teszek. Alig van az arcomon a szeplőkőn kívül valami :)
2012. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én szoktam arclemosót használni, mert a sima víz nem elég arcmosásra hogy levigye a szennyeződéseket, szappannal meg nem jó, ezért még mindig az arclemosó a legjobb erre a célra :P legalábbis nálam. Sminkelni elég ritkán szoktam, így alapesetben (ha nincs rajtam smink) nem szívesen mosnám az arcom tusfürdővel
2012. júl. 14. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!