Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az otthoni...

Mit gondoltok az otthoni köldök piercing szúrásról?

Figyelt kérdés
Lehet hogy most hülyének néztek hogy nincs pénzem elmenni pc-t szúratni . pénzem lenne de nem akarok költekezni feleslegesen ... tehát...... hogyan tudod megcsinálni a köldök pc átszúrását? fertőtlenítő ? tű milyen vastagságú legyen ? Aki magának szúrta elsősorban annak a véleményét fogadnám szívesen ( hülye válaszokat nem kérek Köszönöm )
2012. júl. 18. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem merném magamnak beszúrni, mi lesz, ha félreszúrom. Inkább költök rá. Főleg, hogy elfertőződhet, és nagyobb baj lehet belőle. Van ismerősöm, aki szúrta magának, aztán 1 hónapig járt orvosi kezelésre.
2012. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gelazso ***** válasza:
szerintem gondold meg hogy mire lenne az jó ha egyáltalán....divatból szúrkálni? attól senki sem lesz különb.
2012. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 nem nem divatból . és tudnod is kell hogy utálom követni a divatot .. csak most érzem úgy hogy megkellene csináltatnom !
2012. júl. 18. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valamire, ilyenre érdemes költeni. Sok baki jöhet: aszimmetrikus lesz (akár azért, mert félrekapod a fájdalomtól), a rossz sebkezelés miatt csúnya lesz a lyuk, elfertőződhet stb.


Inkább erre költs, mint egy újabb felsőre vagy ilyesmire, kb. egy árban vannak.

2012. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nos, ha egy fül, vagy egy ajak piercingről lenne szó, akkor azt mondanám, hogy igen azt meg lehet csinálni otthon is.

de a köldök piercinget nem ajánlanm ilyen téren: elég macerás ékszer még akkor is, ha szalonba szúrják.

könnyebben begyulladhat, az ékszer kilökődésre is nagy az esély.

valamint: csipesz is kéne hozzá, hogy jól rá tudjál fogni, mert csak úgy kézzel összecsípni a bőrt nem könnyű, a csipesz az biztosabb, nem hiába használják a szalonba őket.

egyébként minimum 1,6os tű kell hozzá, mely bármely orvosi kellékes boltban beszerezhető.

de mégegyszer mondom: én ezzel a fajta piercinggel nem próbálkoznék otthon, és ezt úgy mondom, hogy szúrtam már saját magamnak jó pár ékszert (pl: ajakba, fülbe szemöldökbe), sőt még másnak is.

inkább költs rá.

2012. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld otthon. Ha igazán akarod azt az ékszert, akkor nem tartanád feleslegesnek azt, hogy kiadsz rá.
2012. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Én is otthon szoktam magamnak szúrni, ami kell. Két dolhot viszont soha nem csinálnék magamnak: nyelv- és köldök pc.-t.

A köldökkel leginkább az a baj, hogy nagyon nehéz(szinte lehetetlen) magadnak megcsinálni úgy, hogy ne legyen ferde. Ha nagyon nem akarsz költeni, kérd meg inkább egy barátodat, hogy szúrja ki. http://www.youtube.com/watch?v=8L7cB9cLpUI&feature=related

2012. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, aki magának szúrta és hát nagyon csúnya lett, be is gennyesedett neki. Nem hiszem, hogy túl jó ötlet, bármennyire is hozzákészülsz.


Fülembe én is szúrtam fülbevalót otthon, de az azért más, köldökpiercinget én is szalonban csináltattam, 10 éve, akkor 7000 Ft volt, de elég luxushelyen (Zsidró szalon).

2012. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!