Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Diesel Only The Brave Tattoo...

Diesel Only The Brave Tattoo parfüm olcsón?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez az illat,csak 16.000 ft-ot se nem tudok,és nem is akarnék rászánni.Nem tudjátok hol lehet olcsün hozzájutni legalább 10.000 Ft- alatt ?
2012. júl. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

10.000Ft alatt esetleg megkapod Vaterán, természetesen hamis változatban. Ha szerencséd van, akkor jól le van utánozva az illat.

Ha eredetit akarsz, akkor sajna többe fog kerülni.

Douglas-ban, Marionnaud-ban, vagy www.iparfumeria.hu-n megtudod venni eredetiben. Persze van sok kétes eredetű webáruház, ami olcsóbb, mint az iparfumeria, de nagy az esély, hogy hamisat fogsz tőlük kapni. Az iparfumeria tuti eredetit árul, tudom javasolni. Ennél olcsóbban csak hamis verzióban kapod meg. És óvatosan a többi webáruházzal, mert nincs annál drágább, mint 14.000Ft-ért hamisat (gagyi 1000Ft-osat venni) venni, inkább ne sajnáld a +2000-3000Ft-ot, és nem kell azon paráznod, hogy eredetit kaptál-e.

2012. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kis kiegészítésem az előzőhöz:

[link]

Úgytudom, illetve úgy hallottam, hogy teljesen eredetit árulnak. De én még nem rendeltem tőlük. Esetleg ha eredetit akarsz a legolcsóbban, talán még parfumeden-t merném javasolni. De inkább [link] és csak utána a [link]

2012. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké thanks : )
2012. júl. 26. 22:37
 4/4 anonim válasza:

Douglas-ben most van akció én 12800-ért vettem 50ml-t!

16000Ftből jön le 15%+5% ha van törzsvásárlói kártyád.

2012. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!