Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence-get big lashes volume...

Essence-get big lashes volume boots waterproof mascara. Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyi :D ez lesz az első ecseted? nézd meg miylen szőrös .. ez nem tudja szépen szétválasztani a pillákat és aránytalanul veszi ki a festéket is .. emellett ez nem egy csúcsminőség ami az árából is kiderül.. de persze a semminél jobb, amit ajánlani tudok az a szemhéjtus ebből a márkacsaládból .. ami tényleg vízálló valamilyen szinten (kicsit csomósodik és csak halványan marad meg....)



több szempilla spirál kipróbálása után azt kell h mondjam , hogy borzasztóan megéri beruházni egy l oréal szempilla spirállra, nekem barna szemem van ezért éna speciális barna szeműeknek kifejlesztett változatot használom .. 3600 ft.. kicsit sok de a keféjét, ami műanyag és nagyon jól tudja szétválasztani az összecsomósodó pillákat más szempilla spirálhoz is tudom használni


erről az előbb lelkesített szempillaspirállról annyit h egy idő után megpuffad a szempilládon ..és olyan mintha sokkal dúsabb lenne, és mivel kellő tapasztalattal úgy lehet használni h akár egy műszempillás is megirigyli ..tényleg ajánlom ..minimum egyszer vedd meg .. attól fogva más nem is kell


az általam eddig próbált termékek: - valami noname 13 évesen ( annak is ilyen igénytelen feje volt mint ennek)de említésre méltatlan

- alverde natural k. a dmből ez 1200 ft .. de nagyon lassan szárad és ragacsos..lejönni meg nem akar

-astor volume diva a cora pontokkal :D am 2600 ft .. ez nem puffad úgy meg mint a loéral és kicsi törékeny hatású pilláim maradnak, lejönni nem oylan könnyen inkább csak maszatolódik

-és a kedvencem :loréal volume million lashes luminzer brown eyes.. első vélemény : száraz .. a festék az arany pigmentek miatt száraz és könnyen szárad .. lemosni pedig mégkönnyebb nincs maszat nincs szempilla tépkedés .. nincsenek kihullott szállak ... a végeredmény tartós, nem tapad ösze fél nap után ..és a hatása mámorító .. persze ezek nem vízálló termékek voltak csak azért írtam le hogy mint gyártót véleményezzem ..


inkább vegyél egy vízálló tust, az olcsóbb .. és abból még az essence is teljesíti a magas elvárásaimat ..

az essence nem egy jóminőség, am nem ajánlom a többi termékét sem ...


de a tapasztalat:

persze mindenkinek a saját szempilla spirálja a legjobb.. de mi ezzel a probléma? így legalább nekem vannak az egyik legszebb pilláim .. ti meg mehettek moziba a megspórolt pénzen ;)

2012. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom kedves válaszoló,nekem a 4000 ft-os loreal spirál sem volt jobb,mint a 700 ft-os essence. Mondhatnám ugyanazt a végeredményt kaptam,amit vártam. Barátnőm műszempillát tett egy buliba,én feltettem két réteg essence-t és hosszabb pilláim lettek,mint neki. Jó volt a loreal is,de amennyibe kerül,abból inkább veszek három másikat
2012. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!