Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválók, ti szívesen csináln...

Tetoválók, ti szívesen csinálnátok egy ilyen tetkót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:

[link] ilyen lepkéket szeretnék nyak alá de nem sima feketét hanem mondjuk ilyen mintával kitölteni, mint a betűk: [link]


Szerintetek mennyire jó ötlet? Ti szívesen rátetoválnátok valakire? Mennyire nehéz egy ilyen mintát megcsinálni?



2012. júl. 20. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok tetováló, de szerintem jó ötlet, hogy ha tényleg lepkéket akarsz. de arra figyelj, hogy elég sötétek legyenek a színek ahhoz, hogy normálisan látszódjanak, szóval kiadják, hogy az egy lepke. vagy körvonal kell, vagy valami, de nem rossz ötlet :)
2012. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mintához elég tökös tetoválót kell találnod.. :D És az sem feltétlen pont ilyen lesz:)
2012. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen azt elfelejtettem írni hogy fekete körvonalat is szeretnék :)

Hát remélem találok majd valahol valakit :D

2012. júl. 20. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, tudok ajánlani embert. Amúgy mivel ez most divattetoválás, így biztos sokan elvállalják (bár a kitöltéssel kicsit egyedibbé teszed)
2012. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzilKa ***** válasza:
én például tök szívesen megcsinálnám, főképpen azért, mert így végre nem tucattetkó lenne, mint a sima fekete kitöltéssel :)
2012. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:18 tudnál esetleg annak a tetoválónak a munkáiról küldeni linkeket? jöhet levélbe is :)


12:47 te tetováló vagy? hol dolgozol?


---------

Mennyibe fájhat ez kb?

2012. júl. 22. 20:40
 7/7 SzilKa ***** válasza:

Igen, tetováló vagyok. :)

A facebookon elérsz, keress rá az oldalamra, a neve "Tattoo by Karina".

2012. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!