Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 évesen hogyan sminkeljem...

16 évesen hogyan sminkeljem magam? Vagy ne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Ilyen idősen érdemes magam sminkelni? Kreol bőröm van, barna szemem és sötétbarna hajam. Sajnos van pár pattanásom.Milyen sminket ajánlotok? Minden tippre, tanácsra kíváncsi vagyok. Eddig még nem sminkeltem magam, segítsetek! :)

2012. júl. 28. 11:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy van egy bordó szemüvegem :)
2012. júl. 28. 11:08
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

16 évesen milyen ráncokat akarsz elrejteni a sminkkel?


Max. alkalmanként smink, mindennaposra egyáltalán nem ajánlott és értelmetlen is.

2012. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te hogy érzed?

Ha nem szeretnél sminkkelni, akkor ne tedd.

Ha viszont érdekel, akkor kísérletezz vele. A youtube-on sok sminkes videót találsz, és ott vannak még a beautybloggerek is.

Egy esős délutánon, egyedül vagy barátnőkkel, jó szórakozás sminkes napot tartani. :)

2012. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.:Semmilyen ráncot nem akarok elrejteni, gondoltam kipróbálom, ment a zöldkéz :)

2.: Kipróbálom köszi :) Ment a zöldkéz.

2012. júl. 28. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Korrektort ajánlok pattanásokra, semmi mást.
2012. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöldkéz :)
2012. júl. 28. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
pattanásra korrektor+esetleg szempillaspirál
2012. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a zöldkéz :)
2012. júl. 28. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon szeretek kiserletezni,amikor elmegyek valahova mindig kisminkelem magam:) azt ajanlom,h a pattanasaidra csak korrektort tegyel! Nekem az alapozo megjobban elohozza oket,raadasul ilyen nyari melegben le is olvad. Egy puha fekete szemceruzaval nem foghatsz melle,de sok fugg a szemed formajatol is. Ha szeretnel meg par tippet,irj nyugodtan priviben,szivesen segitek:) 16/L
2012. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!