Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mikor kezdtétek el sminkeln...

Ti mikor kezdtétek el sminkelni magatokat? És hogyan mondtátok meg az anyukátoknak hogy sminkelni szeretnétek magatokat? 12/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13 voltam. hát néha elcsórtam a sminkcuccait, amikor nem látta, aztán mindig észrevette rajtam, szóvá is tette, hogy milyen jól áll. Aztán karácsonyra kaptam egy rakás sminkcuccot és ennyi. 15l
2012. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
14 körül lehettem, anyumnak a szemfestékeit használtam, nem kell ezt mondani, látja magától is.
2012. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szóltam neki, 14 éves voltam amikor először sminkeltem magam, akkor is csak iskolai bulira, de aztán valahogy megszoktam és úgy jártam iskolába is. Anyukám aztán észrevette persze, mondta hogy jól áll szóval semmi galiba nem volt belőle.

Viszont szerintem még 12 évesen még a nem feltűnő is korai :)

2012. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
6. elejétől szemspirállal néha alapozóval és szàjfénnyel .anyunak nem mondam mert ugyse volt otthon és csak este jött haza és 7-kor már ment el addigra meg már lemostam .mind az én sminkcuccaim voltak nekem egy cipősdoboznyi van anyunak meg csak egy kicsi doboznyi 12/l
2012. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12 évesen bőven belefér egy kis szájfény és szemceruza(szempillaspirál) szóval szerintem csak ennyit sminkelj.
2012. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én 13 éves koromba, de csak szájfény, szemspirál, és alapozó a pattikra (nagyon ki szoktak vörösödni)

Szerintem ebben a korban a komoly smink még korai.

2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Náluk ez íg nem volt,hogy megmondtam :) 13 évesen kifestettem a szempillámat(persze nem iskolába) meg szemceruza szájfény alapozó ...de csak akkor ha valahova elmentem. pl: barátnőimmel találkoztam ... és mi az avonból midig rendeltünk és később nem csak anya,hanem én is rendeltem :)
2012. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16 voltam.

Sehogy, elkezdtem a beleegyezése nélkül.

2012. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

10 evvel idosebb a noverem..igy anno parszor karacsonykor kisminkelt...meg rajartam a dolgaira annak odejen...aztan eloszor szajfenyt hasznaltam csak..de azt is ritkan....talan kozepsuli 2.ba kezdtem el sminkelni. A szemem kihuztam meg kis alapozo es ennyi.

Mara meg a smink bolondja lettem.

21/L

2012. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám vett szemhéjpúdert, púdert, szempillaspirált, szemceruzát, mielőtt a 8.-as tablófotózás volt, 14 éves koromban. Nem nagyon akartam használni, csak ritka alkalmakkor kentem fel belőlük. Gimiben is főleg csak korrektorból és szemceruzából állt a sminkelés nekem. A főiskolán már alapozót, szájfényt, szemcerkát, spirált használtam, és kb. 1-1,5 éve (21-22 éves koromtól) használok úgy kompletten szinte mindent, a tust leszámítva.

Szerintem még ráérsz ilyenekkel terhelni a bőröd, a te korodban elég egy szolid szájfény és max. egy kis szemceruza.

2012. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!