Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzát érdemes...

Milyen szemceruzát érdemes venni, ami tartós, nem folyik el hamar?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a miss sporty kohl kajal vált be,tartós és olcsó is 500 ft körül van az ára.

Előtte catrice kohl kajal-om volt,amit imádtam de vízvonalra raktam akkor begyulladt a szemem,egésznap könnyeztem mint egy temetésen..

Ami nem vált be az az essence mert azt se bírta a szemem,aztán essence vízálló meg nem fogott 3 nap múlva,aztán maybelline se vált be,nem volt tartós se meg alig fogott.

Drágábból kaptam még egyszer astort az kajal volt az is,életem legjobb ceruzája de 2000 ft körül van az ára,annyit nem adok ki érte :S

2012. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig itt elolvasom a véleményeket, mielőtt megveszek valamit.

[link]

2012. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 31. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Avon szemceruzáim vannak, mindegyik kitekerős. Könnyű a használata, jó az állaga.


7-800 Ft

2012. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!