Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki mikor kezdte el sminkelni...

Ki mikor kezdte el sminkelni magát? És ki szerint mikortól érdemes/igényes?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

15 éves koromba szempillaspirál és szájfény volt a "sminkem", 17 éves korom óta kiegészítettem ezt korrektorral. Ha valami nagyobb esemény van, akkor sminkelem csak ki magam jobban.

Szerintem olyan 13-14 éves korig egyáltalán nem érdemes, 14-15 éves korban szempillaspirál, korrektor a pattanásokra és szemceruza és szájfény nyugodtan.

2012. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kb 12 lehettem amikor elkezdtem, de az olyan volt spirál+szájfény. aztán 9.ben néha-néha, akkor már bevállaltam erősebbet is és 10.-től rendszeresen.


én úgy vagyok ezzel, hogy minél korábban(de azért nem 10 évesen) kezded, később nagy tapasztalatod lesz és nem kell állandóan kozmetikushoz rohangálni, mert egyedül is megtudod profin csinálni. másrészt meg embere válogatja, hogy ki mennyire sminkel. nincs életkorhoz kötve(max alkalomhoz)

2012. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én 7.-es koromban kezdtem el magam sminkelni, most megyek 12.-be.. akkor se olyan durván sminkeltem magam, csak alapozó + púder + szempillaspirál :) mostanában is csak ennyit csinálok, max néha még kihúzom tussal és ennyi. azért kellett mert hiába tisztítottam az arcomat mindenféle kozmetikummal,nem tisztult ki olyan szépen, és én így jobban éreztem magam, ha lealapozóztam az arcomat :)

hát hogy mikortól érdemes.. én tényleg csak azt tudom mondani h akkor sminkelje magát valaki, hogy ha szükségesnek látja, vagy zavarja valami. mint ahogy én is. kezdhettem vele bármit,nem múltak el a mitesszerek és társaik. rosszabb nem lett az arcbőröm, mert mindig figyeltem rá hogy este alaposan lemossam :) viszont így jobban éreztem magam :)

2012. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

kedves 2. (10:10-es):

minél korábban kezded el, annál inkább gyorsabban fogsz öregedni, és hamarabb leszel ráncos. ráérnél bőven akkor elkezdeni alapozózni és erősebb sminket használni, ha már valóban szükség van rá és nem tizenévesen.

2012. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éve, 16 évesen kezdtem el. Alapozó, szemceruza volt. Meg szájfény. Most se használok sokkal többet. Jelenleg tus az egyetlen dolog, ami sminkként az arcomon van. Alapozót, púdert inkább nem, mert eléggé elrondította az arcom, tele lettem pattanásokkal. :/
2012. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: ki mondta, hogy alapozóztam 8 évvel ezelőtt. a bőrömnek meg kutya baja. nem alszok el full sminkben, amikor nincs rá szükség nem kenegetem magam.és bármikor összedobok egy qrva jó sminket.
2012. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már 22 múltam, de nem sminkelek. Szerintem még az én koromban sem érdemes, hiszen a bőr még fiatal, tehát önmagában szép. Ahogy öregszik valaki, egyre rosszabb lesz, tehát ezt az üdeséget ki kell használni.

Majd sminkelek akkor, ha elkezdek ráncosodni.

2012. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Púdert használok, mert nagyon zsíros és fénylik a bőröm.

Ha megyek valahova, és van időm, akkor szemceruza, szempillaspirál, szájfény. :-)


14/L

2012. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!