Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez hány mm-es fültágesz? 14/L

Ez hány mm-es fültágesz? 14/L

Figyelt kérdés
[link] Tudnátok nekem olyan képeket linkelni, amin kb. ekkora tágesz van? O.O Ja és mellesleg véleményt kérek a fültágikról. Kort és nemet pls. :)

2012. aug. 5. 16:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Már elnézést, de ha te normálisnak érzed magad, akkor ilyenre rá se nézel.
2012. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vélemény: Undorító és visszataszító.
2012. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké. Ez is egy vélemény. :) Amúgy most látom, hogy nem a kép jelenik meg a linkre kattintással. Az utolsó előtti sor 1-je. :D (A piros hajú csaj, virágos tágesszel. :D)
2012. aug. 5. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:

én nem értek ezekhez, hogy hány mm meg ilyenek... viszont szerintem visszataszító. semmi pénzért nem tágítanám ki a fülem. fiúkon sem tetszik, lányokon meg egyenesen undorítónak találom. persze ez csak az én véleményem. :)


16/L

2012. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. főleg, hogy megpróbáltatok/megpróbáltak kulturált válaszokat írni. :) És igen. Ahány ember, annyi vélemény. :D
2012. aug. 5. 21:05
 6/13 A kérdező kommentje:
És mellesleg 1. válaszoló: Attól függetlenül, hogy neked/önnek nem tetszik, nem jelenti azt, hogy én nem vagyok normális.. Szerintem az ilyen válaszadók a normálatlanok. :/
2012. aug. 5. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 5mm körül lehet. Nekem bejönnek, a gond, hogy itthon felakasztanának, ha elkezdeném tágítani. 15/L
2012. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia(:

googleba beirod hogy ear stretch pictures, ott talalsz kepeket 2mm-50mm-ig.

Nekem lanyokon nagyon tetszik a fultagito (persze ha jol is all neki, mert egy visszataszito arcu lanyon nem segit a tagesz:D)

Nekemis van tagitom 30mm-es, es nem bantam meg, van akinek bejon, masok szerint undorito(amit nemertek hogy miert undorito, de izlesek, es pofonok), ami kicsit idegesito hogy a tobbseg atakar nyulkalni a lyukon:D

bocs ha kicsit off lett a valasz:)

15/F

2012. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah,elfelejtettem. A viragos tagesz meg kb 8-10mm-es(szerintem)
2012. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösziszéépen. (:
2012. okt. 28. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!