Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy semmi baj a...

LOlEE kérdése:

Normális, hogy semmi baj a tragusommal?

Figyelt kérdés

mondták, h be fog dagadni,meg h fájni fog, és bepirosodik.

kb egy hete van bent (szúrták) és semmi gond nincs vele.. nem tudom h mikor mondható teljesen gyógyultnak, de kb a szúrás utáni 3. nap óta nem fáj, és tudom csavargatni. Minden nap 2-3szor betadine-ozom.

mikorra tudom, hogy teljesen begyógyult?


2012. aug. 6. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
én erre nem tudok válaszolni, de azt megkérdezhetem, hogy mennyiért csinálttattad? és hogy milyen a vége?
2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis. Legalabbis nekem sem fajt. Nekem kozmetikus csinalta, sima beloveskent. Azt mondtak fajni fog, de meg sem ereztem, aznap mar tudtam azon az oldalon fekudni. Joforman be sem pirosodott, ket-harom napra ra mozgattam.

Gondolom hagyni kell nehany hetet, mint sima fulbevalonal, hogy teljesen rendbe jojjon.

Azert kerdezed, mert ki akarod cserelni az ekszert?

2012. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!