Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szerettek erősen...

Lányok! Szerettek erősen sminkelni? (pl:nagyon erős fekete körsatír, piros ajkak. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Imádok az élénk színeket a szemhéjamon! :) Kedvencem a kék :)


De csak ritkán szoktam a szemhéjamat kifesteni... Lusta vagyok...

Általában fekete szemcerka felül-alul, pink szájfény. [persze az alapozás mellett]


14/L

2009. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha sminkelek akkor csakis úgy, ahogy leírtad! Van, amikor igenis fullfekte a szemem és a szám meg vörös. Szeretem az ilyet, és nem szeretem ezeket a "minimálsminkeket"... Nem szeretem a "cicaszemeket" sem, túl cicás a stílusomhoz... :/ Nálam nem járja, hogy icipici szemcerka és cuki szájfény... Az nem smink.

16L.

2009. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%

Szerintem felesleges az erős smink. Persze az apróbb hibákat el lehet és kell is tüntetni, de én a természetes szépség híve vagyok. És különben is a túl sok smink öregíti a bőrt...

15/L

2009. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

egyetértek az előttem szólóval, nemcsak hogy káros és öregíti a bőrt, de még ronda is. Sokat közülük iszonyat régimódinak találok. Fekete szemek, fehér alapozó pirosítóval, vörös száj...brrr...tiszta 16.század.

Természetes smink híve vagyok, alapozó, szemöldökcerka, szempillaspirál, szájfény, minden mértékkel. Tudod: A kevesebb néha több!

És ezt a pasik is így gondolják! tapasztalat...

L18

2009. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En is imádom a sminket.De suliba csak szájfény meg egy ici-pici a szemre...De amúgy fekete szemcerkával néha nekiesek...
2009. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fizikiwi ***** válasza:
Én őrülök az erős rúzsokért! Minden, ami rúzs!
2016. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!